SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Monika odchodzi z kancelarii Budzyńskiego

M jak miłość. Monika odchodzi z kancelarii Budzyńskiego

14.03.2017, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1286, Monika (Anna Wendzikowska), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odcinek 1286, Monika (Anna Wendzikowska), Magda (Anna Mucha) foto:

Kolejne zmiany w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). W 1286 odcinku "M jak miłość" Monika (Anna Wendzikowska) powie Madzi (Anna Mucha) w sekrecie, że planuje odejść z pracy i wrócić na urlop rodzicielski. Ochmanowa nie radzi sobie z opieką nad córeczką Oleńką (Oliwia Rutkowska) , która choruje i wymaga coraz więcej uwagi. W "M jak miłość" Andrzej nie będzie zadowolony, ale Chodakowska zatrzyma informację o odejściu koleżanki tylko dla siebie.

"M jak miłość" odcinek 1286 we wtorek, 14.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Monika od lat pracuje z Andrzejem i Adamem (Jacek Kopczyński), ale teraz nie daje sobie rady z natłokiem obowiązków. Praca i zajmowanie się córeczką, to dla niej za wiele. Właśnie dlatego Ochmanowa planuje wrócić do domu i na parę miesięcy zawiesić pracę w kancelarii.

Zobacz: M jak miłość. Jakub Karski poprowadzi sprawę Bilskiego

O swoich planach Monika powie jedynie Madzi. Dziewczyny znajdą w pracy wspólny język, bo nie polubią nowej prawniczki, która dołączy do ich zespołu - mowa o Karolinie, koleżance Piotrka (Marcin Mroczek). Dziewczyna będzie wyjątkowo nieznośna.

W 1286 odcinku "M jak miłość" Chodakowska i Ochmanowa obśmieją nową koleżankę z kancelarii, a potem Monika zdradzi Madzi sekret:

-Odchodzę.
-Jak to odchodzisz? Co ty mówisz?
-Próbowałam, ale nie daję rady. Wracam na urlop. Mam 16 tygodni płatnego macierzyńskiego i chcę to wykorzystać. Muszę, moje dziecko mnie potrzebuje, ostatnio cały czas choruje. Infekcja za infekcją. Jestem sama, mogę liczyć tylko na siebie. Nie jestem w stanie tego wszystkiego pogodzić - wyjaśni Monika.
-Ja cię rozumiem, ale Adam i Andrzej to się załamią.

Przeczytaj: M jak miłość. Ewa i Marek na USG. Nic nie wskazuje na komplikacje

W tym samym odcinku "M jak miłość" Andrzej postanowi wyjechać do Kanady, żeby walczyć z Martą (Dominika Ostałowska) o Anię (Weronika Wachowska) i wszystkie obowiązki postanowi przerzucić właśnie na Monikę...

-Mam prośbę. Chciałbym żebyś przygotowała pełnomocnictwa dla Moniki. Ona teraz zajmie się sprawami, które prowadzę.
-Monika? A rozmawiałeś z nią o tym? - zdziwi się Chodakowska, która dobrze wie, że Ochmanowa planuje odejść z pracy.
-Nie, ale się zgodzi. To tylko tydzień. Ostatnio ja harowałem jak głupi, a ona siedziała w domu. Wieczorem z nią o tym pogadam.
-To będzie ciekawa rozmowa - powie sobie pod nosem Madzia.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: