SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda rzuci pracę w kancelarii i wyprowadzi się do Kuwejtu?

M jak miłość. Magda rzuci pracę w kancelarii i wyprowadzi się do Kuwejtu?

27.02.2017, godz. 22:11
M jak miłość odcinek 1268, Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość odcinek 1268, Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA/ vod.tvp.pl

Magda (Anna Mucha) w wyniku pewnych wydarzeń w 1286 odcinku serialu "M jak miłość", postanowi wyprowadzić się do Kuwejtu. Olek (Maurycy Popiel) nie będzie zadowolony z tego powodu... Dlaczego Chodakowska postanowi opuścić Polskę w 1286 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1286 we wtorek, 24.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1286 odcinku serialu "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) przez stres związany z rozwodem z Martą (Dominika Ostałowska) posunie się do bardzo odważnego czynu. Wpierw wyżali się Magdzie ze swoich problemów i rozterek, lecz ona nie będzie mogła mu pomóc, ponieważ sama nie do końca radzi sobie ze swoim małżeństwem.

Zobacz: M jak miłość. Iza Lewińska umrze?

Budzyński w 1286 odcinku serialu "M jak miłość" postanowi zatelefonować do Magdy, aby jak najprędzej przyjechała do kancelarii i pomogła mu poukładać sprawy. Andrzej postanowi wyjechać, by ostatecznie zakończyć sprawę swojego małżeństwa, lecz zanim to uczyni, to w 1286 odcinku serialu "M jak miłość" namiętnie pocałuje Chodakowską! Ten gest tak bardzo wyczekiwany, niesamowicie spodoba się osamotnionej emocjonalnie i fizycznie kobiecie. Magda pomimo tego, postanowi ratować swoje małżeństwo i wyprowadzić się do Olka, do Kuwejtu, zabierając ze sobą Maćka (Franciszek Przanowski). Gdy wieść o planach żony dojdzie do Olka, przyjedzie on niespodziewanie do Polski w 1286 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Olga zmusi Radka, żeby się przed nią rozebrał!

Jak widać w "Tele Tygodniu", Chodakowski stanie przed Magdą i kategorycznie odmówi jej zamieszkania wraz z nim za granicą. Powód? Okazuje się, że Olek zdradza żonę z współpracowniczką, Anetą (Ilona Lewandowska)! Czy pomimo zakazu Magda poleci do Kuwejtu i odkryje zdradę ukochanego?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: