SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzej zatrzyma Madzię w Polsce

M jak miłość. Andrzej zatrzyma Madzię w Polsce

07.03.2017, godz. 21:48
M jak miłość odcinek 1286, Andrzej (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)
Tutaj para jeszcze nie mogła pozwolić sobie na całkowitą dowolność. foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Olek (Maurycy Popiel) przyjechał do Polski, a Magda (Anna Mucha) jest przekonana, że mąż znów będzie namawiać ją na wyjazd do Kuwejtu. Zupełnie nie to Olek miał na myśli niespodziewanie zjawiając się w Warszawie, ale Andrzej (Krystian Wieczorek) gotów jest zrobić wiele, żeby zatrzymać Chodakowską przy sobie. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1286 we wtorek, 14.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Andrzej i Magda mają się ku sobie, ale w Warszawie niespodziewanie zjawia się Olek. Chodakowski robi żonie niespodziankę, a ona przewiduje najgorsze.

Zobacz: M jak miłość. Ewa straci dziecko!

Magda boi się, że Olek znów będzie próbował zaciągnąć ją do Kuwejtu, a ten temat tylko doprowadza ją do szału. W 1284 odcinku "M jak miłość" Andrzej zabiera głos w tej sprawie.

-Może powinnaś jechać? To oczywiście ostatnia rzecz której bym chciał, ale to nie ma znaczenia. Powinnaś myśleć o sobie i o Maćku - powiedział, choć wcale tak nie myślał. CO wydarzy się dalej?

Przeczytaj: M jak miłość. Kinga rzuci Piotra. Pożegnalny list Zduńskiej

Chodakowski jednak nie chciał, żeby żona przeprowadzała się z nim za granicę i uznał, że małżeństwo na odległość jakoś zdaje egzamin. Tymczasem lekarz za plecami żony ma romans z Anetą (Ilona Lewandowska)!

Andrzej zgrywa "przyjaciela" i wmawia Madzi, że powinna ratować swój związek, ale tak na prawdę marzy tylko o tym, by mieć Magdę tylko dla siebie - szczególnie teraz, gdy jego małżeństwo oficjalnie dobiega końca. W 1286 odcinku "M jak miłość" między prawnikiem i jego asystentką dojdzie do pocałunku! Robi się coraz ciekawiej...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: