SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ala pomoże Glińskiej zacząć nowe życie

M jak miłość. Ala pomoże Glińskiej zacząć nowe życie

14.03.2017, godz. 15:00
M jak miłość, Glińska (Hanna Kochańska), Ala (Olga Frycz)
M jak miłość, Glińska (Hanna Kochańska), Ala (Olga Frycz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ala (Olga Frycz) w 1286 odcinku serialu "M jak miłość" będzie wymarzonym wsparciem dla nękanej Glińskiej (Hanna Kochańska). Po pobiciu przez męża trafiła do szpitala, a Zduńska postanowiła zająć się małym Kubą (Adaś Tomaszewski). To jednak nie wszystko, co zrobi Ala w 1286 odcinku serialu "M jak miłość", by pomóc biednej kobiecie.

"M jak miłość" odcinek 1286 we wtorek, 14.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Ala odwiedzi Anetę Glińską w 1286 odcinku serialu "M jak miłość". Leżąca w szpitalu kobieta będzie w na prawdę złym stanie, z całą poobijaną twarzą. Siniaki na jej twarzy będą miały już różne kolory tęczy. Zmartwiona Zduńska przyniesie jej owoce oraz potrzebne mamie Kuby rzeczy.

Zobacz: M jak miłość. Kinga wybaczy Piotrkowi

- Tak na prawdę chciałam z panią porozmawiać w cztery oczy - Powie Ala siadając obok szpitalnego łóżka - Co pani zamierza zrobić w tej sytuacji?
- A co ja mogę zrobić? Gdyby to ode mnie zależało, nie pozwoliłabym temu człowiekowi nawet się do nas zbliżyć, ale nie mam wpływu... On jest nieobliczalny.
- Ja rozumiem, ale czy myślała kiedyś pani, żeby założyć sprawę i żeby całkowicie zabrać mu prawa rodzicielskie? (...) W tym przypadku strach, to nie jest dobry doradca. Pani nie może sobie pozwolić na takie traktowanie. Przecież jak tak dalej pójdzie, to może Kuba będzie jego ofiarą!

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia nie popiera wyboru siostry i współczuje Andrzejowi

W efekcie osamotniona kobieta w 1286 odcinku serialu "M jak miłość" wyzna, że boi się, że Gliński kiedyś może być w stanie ją zamordować. Obieca Ali, że zastanowi się nad jej propozycją, a już w "Kulisach M jak miłość" widzimy Anetę całkowicie zdrową, w nowym mieszkaniu i z Kubą przy stole. Czy faktycznie Ali i Glińskiej uda się pozbyć Glińskiego?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: