SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Matka Darka wyda fortunę na poszukiwania syna

M jak miłość. Matka Darka wyda fortunę na poszukiwania syna

10.03.2017, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1285 Majowa (Grażyna Strachota) wróżbita
M jak miłość odcinek 1285 Majowa (Grażyna Strachota) wróżbita foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1285 odcinku serialu "M jak miłość" Majowa (Grażyna Strachota) wpadnie w niezłe kłopoty finansowe! Zdesperowana matka wyda majątek na poszukiwania Darka (Marcel Sabat), pomimo ostrzeżeń Franka (Piotr Nerlewski). Wszystko za sprawą wróżbity-naciągacza... Co wydarzy się w 1285 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1285 w poniedziałek 13.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 1285 odcinku serialu "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) odbierze niepokojący telefon od Majowej. Kobieta powie, że wybiera się do pewnego człowieka, który potrafi wróżyć z kart i na pewno powie jej, gdzie przebywa Darek. Młoda policjantka postanowi pojechać wraz z niedoszłą teściową i wziąć ze sobą dla bezpieczeństwa Franka w 1285 odcinku "M jak miłość".

Zobacz: M jak miłość. Aneta nie da Chodakowskim spokoju

- Drodzy państwo, ja jednak myślę, że osoby postronne są tu zbędne... Dlatego bardzo proszę wyjść (...) - powie wróżbita w 1285 odcinku "M jak miłość", a Franek i Natalka zaczną kwestionować umiejętności szarlatana. Tarocista nie będzie zadowolony i stanowczo każe im wyjść. Zarzycki poruszy temat pieniędzy:
- Bardzo droga tajemnica... Trzecia rata – dziesięć tysięcy złotych?
- To nie pana sprawa!
- Wie pan, a ja mogę panu przepowiedzieć przyszłość... za darmo. Czeka pana bardzo ważne spotkanie i to już w niedalekiej przyszłości... z prokuratorem!
- Proszę stąd wyjść!!! - wykrzyknie wróżbita i pomimo protestów Majowej, Natalka i Franek będą zmuszeni zostawić ją w rękach oszusta.

Przeczytaj: M jak miłość. Werner podrywa Magdę! Andrzej uderzy prawnika

Gdy tylko zostaną sami, zacznie on rozjuszony wypytywać matkę Darka o Mostowiakównę i leśniczego. Gdy już usłyszy, co kobieta ma mu do powiedzenia, stwierdzi:

- Karty sugerują, że ten człowiek był zamieszany w zaginięcie Darka. Co więcej, jest bardzo prawdopodobne, że ponosi za to bezpośrednią odpowiedzialność. Za to, a może nawet za coś dużo gorszego.(...) Wie pani, bardzo mi przykro, ale Darek najprawdopodobniej... nie żyje - dopiero po czasie załamana Majowa pozna prawdę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: