SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ewa urodzi córkę, czy syna?

M jak miłość. Ewa urodzi córkę, czy syna?

27.02.2017, godz. 15:00
M jak miłość odcinek 1264 Ewa (Dominika Kluźniak) Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odcinek 1264 Ewa (Dominika Kluźniak) Marek (Kacper Kuszewski) foto:

Córka, czy syn? W "M jak miłość" Ewa (Dominika Kluźniak) jest w ciąży z Markiem (Kacper Kuszewski), a ta szczęśliwa nowina jest dla nich prawdziwym zaskoczeniem! Mostowiakowie są już rodzicami Natalki (Marcjanna Lelek), Uli (Iga Krefft), Mateusza (Krystian Domagała) i Antka (Jakub Jankowski), a teraz głowa rodziny marzy o małej księżniczce! Czy w 1285 odcinku "M jak miłość" lekarz potwierdzi przypuszczenia Marka i wyzna, że Ewa urodzi dziewczynkę?

"M jak miłość" odcinek 1285, w poniedziałek, 13.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Ewa i Marek wkrótce zostaną rodzicami po raz kolejny. Najstarsze córki Mostowiaka są już dorosłe i żyją własnym życiem, Antek i Mateusz sprawiają trochę problemów, ale to zwyczajnie etap dojrzewania. Teraz Mostowiakowie czekają na kolejne maleństwo.

Zobacz: M jak miłość. Seria nieszczęść przed ślubem Asi i Tomka

W 1285 odcinku "M jak miłość" Ewa i Marek zjawią się na wizycie u lekarza. Zafascynowany Marek zapyta doktora, czy może już zobaczyć na USG jaka jest płeć dziecka. Na to jednak jeszcze za wcześnie.

- A ja już wiem prawie na sto procent, że to będzie dziewczynka - powie z przekonaniem Mostowiak i doda, że wybrał już nawet imię - Julia.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej poleci do Kolumbii, żeby walczyć o córkę

Ewa zasugeruje się zdaniem męża, ale jej przypuszczenia szybko zrujnuje Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), która wyzna, że to z pewnością będzie kolejny rozrabiaka.

- Ewunia ślicznie wygląda i cerę ma piękną, a wiadomo przecież, że córka odbiera urodę, więc to będzie chłopak! - powie miejscowa plotkara. Kto ma rację? Przekonamy się już niedługo!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: