SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wróżbita wskaże miejsce śmierci Darka

M jak miłość. Wróżbita wskaże miejsce śmierci Darka

21.02.2017, godz. 21:08
M jak miłość, Darek (Marcel Sabat)
M jak miłość, Darek (Marcel Sabat) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Darek (Marcel Sabat) nadal nie będzie dawał znaku życia, więc Majowa (Grażyna Strachota) zdecyduje się podjąć nietypowe kroki w 1285 odcinku serialu "M jak miłość". Postanowi skorzystać z pomocy wróżbity. Sprowokowane przez Franka (Piotr Nerlewski) medium wywróży w 1285 odcinku "M jak miłość", że Maj nie żyje!

"M jak miłość" odcinek 1285, w poniedziałek, 13.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Natalka (Marcjanna Lelek) załamie się w sobie, gdy w 1285 odcinku serialu "M jak miłość" usłyszy od niedoszłej teściowej, że wynajęła wróżbitę w celu odnalezienia Darka. Jej policyjny instynkt od razu wyczuje niebezpieczeństwo i nie zostawi Majowej samej podczas wizyty u wróża w 1285 odcinku "M jak miłość".

Zobacz: M jak miłość. Seria nieszczęść przed ślubem Asi i Tomka

Uprzedzając fakty weźmie do towarzystwa również Franka i całą trójką odwiedzą wróżbitę w 1285 odcinku serialu "M jak miłość". Matka Zarzyckiego (Jowita Budnik) tylko machnie ręką, że żadne z nich nie powinno się wtrącać w sprawy kobiety niespełnej rozumu. Kiedy już dotrą na miejsce spotkania, dojdzie do agresywnej wymiany zdań pomiędzy medium, a leśniczym.

Okaże się, że oszust w 1285 odcinku serialu "M jak miłość" będzie za usługę rościł sobie zapłatę w wysokości kilku tysięcy złotych. To skandaliczne, ponieważ jest to zwykłe wykorzystanie uczuć zrozpaczonej matki po zaginięciu syna... Franek na to nie pozwoli!

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej poleci do Kolumbii, żeby walczyć o córkę

Zagrozi wróżbicie w 1285 odcinku serialu "M jak miłość", że wniesie sprawę do prokuratury, jeżeli nie spuści sceny. Rozjuszony magik spróbuje wtedy zmanipulować Majową: powie jej, że to Franek stoi za zaginięciem, a poza tym, to Darek pewnie już nie żyje i jego zwłoki znajdują się najprawdopodobniej przy jeziorze w okolicach lasu! Co stanie się po tych oskarżeniach?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: