SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olek zniszczy Madzi życie

M jak miłość. Olek zniszczy Madzi życie

01.03.2017, godz. 13:00
M jak miłość odcinek 1284 Magda (Anna Mucha) Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1284 Magda (Anna Mucha) Olek (Maurycy Popiel) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Olek (Maurycy Popiel) gra na dwa fronty! W 1284 odcinku serialu "M jak miłość" ukaże widzom swoją prawdziwą twarz - twarz zdrajcy. Magda (Anna Mucha) jeszcze nie wie o okropności, którą zrobił jej Chodakowski. Co wydarzy się w 1284 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1284 we wtorek, 7.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1284 odcinku serialu "M jak miłość" Olek zrobi niespodziankę Magdzie i przyjedzie do Polski bez zapowiedzenia. Zrobi to na wieść o tym, że jego żona zamierza wziąć Maćka (Franciszek Przanowski) i przeprowadzić się wraz z nim do Kuwejtu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie motyw.

Zobacz: M jak miłość. Marcin pokłóci się z Kingą przez Izę

Olek w 1284 odcinku serialu "M jak miłość" poinformuje żonę, że nie chce jej u siebie za granicą:

- Gdybym się upierał, że macie wszystko rzucić i przyjechać do mnie byłbym strasznym egoistą. Nie mogę tego od was wymagać! - powie Olek w 1284 odcinku "M jak miłość". Tym razem wyprowadzka była pomysłem Magdy, która zakochała się w Budzyńskim (Krystian Wieczorek), ale postanowiła ratować swoje małżeństwo i zachować wierność mężowi...
- Czyli... nie przyjechałeś tu, żeby namówić mnie na wyjazd? No to... jak ty to sobie wszystko wyobrażasz?  - spyta zaniepokojona Magda, a Chodakowski doleje oliwy do ognia:
- Ludzie latami żyją w związkach na odległość...

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia sprzedaje przychodnię i zaczyna nowe życie

W rzeczywistości w 1284 odcinku serialu "M jak miłość" zabroni Magdzie przeprowadzki do Kuwejtu, aby przypadkiem jego romans nie wyszedł na jaw! Okazuje się, że Olek ma kochankę, jego współpracowniczkę. A tak pięknie mówił, że wyjeżdża dla dobra materialnego rodziny! Tak na prawdę było to zwykłe cwaniactwo zdrajcy. Jeżeli Magda dowie się prawdy, jej życie legnie w gruzach...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: