SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia zrywa z Robertem

M jak miłość. Marysia zrywa z Robertem

28.02.2017, godz. 20:31
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto:

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zmądrzeje i postanowi zacząć całkiem nowe życie - bez Roberta (Zbigniew Stryj) i Artura (Robert Moskwa). W 1284 odcinku "M jak miłość" Rogowska spotka się z osobna z każdym z adoratorów i wytłumaczy, że chce się odciąć od dotychczasowego życie. Bilski nie będzie mógł przyjąć tego do wiadomości i wpadnie w szał. Czy w "M jak miłość" Marysi uda się zacząć nowe życie bez niego?

"M jak miłość" odcinek 1284 - wtorek, 7.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Marysia wróciła do Bilskiego i wydawało się, że już zawsze będzie nabierać się na jego sztuczki. Na szczęście w 1284 odcinku "M jak miłość" Rogowska oprzytomnieje i postanowi całkowicie zmienić swoje życie. Zacznie od tego, że wystawi przychodnię na sprzedaż. Tego samego dnia spotka się także z Bilskim, żeby poinformować go o kolejnych zmianach.

Zobacz: M jak miłość. Marysia wierzy w wielką przemianę Roberta

- Zobaczysz, teraz wszystko zaczniemy od nowa - powie zadowolony Robert myśląć, że razem z przychodnią pozbył się rywala na dobre.
- Nie, Robert. Ja zacznę od nowa. Ja sama. Dla mnie to też nie jes łatwe, ale przez ostatnie dwa lata, sporo się w moim życiu wydarzyło. Dobrego i złego. Jestem już tym wszystkim zmęczona - Marysia przejdzie do sedna sprawy.
- O czym ty mówisz Marysiu?
- O tym, że chcę przerwy. Chcę odpocząć od Artura i od ciebie - zapewni szczerze Rogowska.

- Nie wierzę, nie mówisz tego poważnie. Przecież ostatnio tak dobrze się między nami układało. Nie, nie zgadzam się. Kocham cię, Marysiu... i wiem, że tobie też na mnie zależy - powie zrozpaczony Robert w 1284 odcinku "M jak miłość".
- To bez znaczenia. Nie gniewaj się, ale ja już po prostu nie mam siły na taką emocjonalną szarpaninę.
- To Artur? To on cię przeciwko mnie nastawił?
- Pewnie nie uwierzysz, ale nie. To tylko i wyłącznie moja decyzja.

Przeczytaj: M jak miłość. Robert wraca do mafijnych interesów

Czy Marysia wytrwa w swoich postanowieniach? Jak będzie wyglądało jej nowe życie? Trzyamy kciuki, żeby wszystkie jej plany się powiodły!

- To taki moment w życiu Marysi, że ona musi podjąć decyzję i to będzie bardzo trudna dezycja. Ja nie uważam, że kobiety powinny być same, ale bardzo lubię kobiety, które same dają sobie radę - powiedziała Małgorzata Pieńkowska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: