SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda dowie się o romansie Olka? Chodakowski ma kochankę za granicą

M jak miłość. Magda dowie się o romansie Olka? Chodakowski ma kochankę za granicą

28.02.2017, godz. 20:37
M jak miłość odc. 1214. Olek Chodakowski (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1214. Olek Chodakowski (Maurycy Popiel) foto:

Olek (Maurycy Popiel) wcale nie jest taki poszkodowany. Gdy Magda (Anna Mucha) niewinnie flirtuje z Andrzejem (Krystian Wieczorek) jej mąż za granicą układa sobie życie z kochanką! W 1284 odcinku "M jak miłość" Chodakowski niespodziewanie przyleci do Polski, a Madzia wcale nie ucieszy się z niespodzianki, postanowi jednak walczyć o swój związek. Tymczasem Olek w "M jak miłość" poprosi, by póki co niczego nie zmieniali! Czy to wzbudzi podejrzenia jego żony?

"M jak miłość" odcinek 1284 we wtorek, 7.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Olek wyjechał do Kuwejtu, a Magda miała mu to za złe. Sytuacja w małżeństwie Chodakowskich wciąż jest napięta, a będzie tylko gorzej.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin zaopiekuje się Magdą pod nieobecność Olka?

W 1284 odcinku "M jak miłość" Olek zrobi żonie niespodziankę i przyleci do Warszawy. Madzia nie będzie zadowolona, bo uzna, że mąż znów będzie chciał ją namówić do przeprowadzki za granicę.

Kobieta posłucha jednak Andrzeja, który zapewni ją, że powinna zrobić wszystko dla dobra małżeństwa i małego Maćka (Franciszek Przanowski). W tym samym czasie Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) ostrzeże syna, że jeśli jego związek z Magdą nadal będzie tak wyglądał, to wrótce dojdzie do rozwodu.

Zobacz: M jak miłość. Olek zdradza Magdę! To dlatego nie chce wracać do Polski

Chodakowski jednak matki nie posłucha i wbrew przekonaniu Madzi nie będzie jej na nic namawiać. Wręcz przeciwnie. Lekarz poprosi, by niczego na razie nie zmieniali. W dodatku zacznie się dziwnie zachowywać, chować telefon i przerywać rozmowy na widok żony. Czy Chodakowska domyśli się, że Olek ma kochankę?!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: