SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jerzy Górecki rzuci Monikę!

M jak miłość. Jerzy Górecki rzuci Monikę!

28.02.2017, godz. 20:33
M jak miłość odcinek 1279, Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość odcinek 1279, Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1283 odcinku serialu "M jak miłość" widzów czeka rozstanie kolejnej pary! Tym razem nie jest tak, jak początkowo podawały media - to nie Monika (Anna Wendzikowska) rzuci Góreckiego (Wojciech Wysocki), lecz to on postanowi zakończyć ich związek w 1283 odcinku serialu "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1283 w poniedziałek, 6.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Górecki w 1283 odcinku serialu "M jak miłość" będzie chodził przygnębiony z paru powodów: po pierwsze, będzie użerał się z gazetą, która powypisywała kłamstwa na temat jego ponoć nielegalnej działalności i po drugie, zacznie zadręczał się pytaniem dlaczego jego ukochana zaczyna go unikać.

Zobacz: M jak miłość. Iza Lewińska umrze?

Wszystkie problemy, łącznie z tymi uczuciowymi, w 1283 odcinku serialu "M jak miłość" dojdą do Piotrka (Marcin Mroczek). Żeby tego było mało, Monika również postanowi pożalić się Zduńskiemu. Ukochana Góreckiego powie mu, że nie czuje do swojego partnera chemii i z tego też powodu stała się taka zdystansowana. Najwyraźniej nie będzie wiedziała, co zrobić... W końcu, pomimo związku, oboje bardzo się lubią i szkoda było by to wszystko zniszczyć. Są dojrzałymi ludźmi i tak też postąpią - w 1283 odcinku postanowią się w końcu spotkać i porozmawiać.

Przeczytaj: M jak miłość. Krystian Wieczorek o pracy na planie "To niemęskie i uwłaczające"

Jak podaje "Tele Tydzień" to Górecki w 1283 odcinku serialu "M jak miłość" podejmie ostateczną decyzję o rozstaniu. Najzwyczajniej w świecie postanowią zakończyć ich relację na pewnym poziomie i ponownie jedynie się przyjaźnić. Zrozumieją, że nie są dla siebie stworzeni i będą w stanie to zaakceptować... Oby już wkrótce w serialu "M jak miłość" oboje znaleźli kogoś wyjątkowego!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: