SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin żałuje, że spędził noc z Izą

M jak miłość. Marcin żałuje, że spędził noc z Izą

01.03.2017, godz. 20:00
M jak miłość odcinek 1283, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1283, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto:

W 1283 odcinku "M jak miłość" Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) szybko poczuje wyrzuty sumienia, że spędził noc z Izą (Adriana Kalska)... Pijany, chłopak zajrzy do bistro i opowie Kindze (Katarzyna Cichopek). Wkrótce dowie się, że Lewińska chciała się przez niego zabić! Co wydarzy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość" w TVP2?

"M jak miłość" odcinek 1283 w poniedziałek, 6.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1282 odcinku "M jak miłość" Marcin spędził namiętną noc z Izą, a nad razem znów ją rzucił skłaniając ją do próby samobójczej. W 1283 odcinku "M jak miłość" pijany Chodakowski z wyrzutami sumienia wyżali się Kindze - Nie wiem po co ja tam do niej poszedłem. Przecież wiedziałem, że wszystko jest skończone. Skończyliśmy razem w łóżku, potem zachowałem się jak skurwiel - powie Marcin.

Zobacz: M jak miłość. Pech przed ślubem Asi i Tomka to zły znak?

Niedługo później Zduńska odwiezie przyjaciela do domu, Marcin kompletnie „odpłynie”. Kinga, bezsilna, wezwie w końcu na pomoc męża. A Piotrek (Marcin Mroczek), transportując chłopaka do sypialni, westchnie tylko - Jezu, ale się zaprawił! W życiu nie widziałem go w takim stanie….

Dwa dni później sekret Izy wyjdzie za to na jaw. Radek (Tomasz Włosok) odwiedzi biuro kuratora i przypadkiem podsłucha rozmowę jej koleżanek o tym, że Lewińska próbowała się zabić.

- Zawsze taka racjonalna, opanowana… Po prostu szok! Nie wiem dokładnie, ale podobno jakieś problemy osobiste… Odratowali ją w ostatnim momencie! - usłyszy chłopak i od razu przekaże złą wiadomość Marcinowi - a ten zmusi w końcu Zduńską, by wyznała mu prawdę. - Iza nie zrobiłaby tego… No sama powiedz… Kinga… Ty coś wiesz?! - zdenerwuje się Chodakowski.

Przeczytaj: M jak miłość. Co będzie z Izą? Czy Lewińska umrze w M jak miłość?

Po południu Marcin opowie o swoich problemach Agnieszce (Magdalena Walach). A ta poradzi mu, by… zerwał na razie z byłą ukochaną kontakt.

- Złamałem dziewczynie serce, jestem strasznym dupkiem… Ale mniejsza o mnie, tu chodzi o Izę! Co mam teraz zrobić? Jak jej pomóc?!
- Nie można nikogo zmusić do kochania...

- Nie próbuj odbudować tej relacji kierując się litością czy poczuciem winy... To najgorsze, co możesz zrobić! Po prostu… odpuść. Pozwól jej to odchorować. Ona się w końcu pozbiera i pójdzie dalej. - zaproponuje Olszewska. Czy ma rację i Iza niedługo wróci do siebie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: