SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Lekarze uratują Izę

M jak miłość. Lekarze uratują Izę

06.03.2017, godz. 11:28
M jak miłość 1283, Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość 1283, Iza (Adriana Kalska) foto:

Co będzie dalej z Izą (Adriana Kalska) w "M jak miłość"? Czy Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie czuł się winny kolejnej śmierci? W 1283 odcinku "M jak miłość" Lewińska trafi do szpitala po próbie samobójczej. Chodakowski znów ją rzuci i to po wspólnej, romantycznej nocy, po której Iza będzie liczyła na to, że do siebie wrócą. Kuratorka nie poradzi sobie z kolejnym odrzuceniem i będzie chciała się zabić!

"M jak miłość" odcinek 1283 w poniedziałek, 6.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Iza liczyła na to, że Marcin znów będzie jej. Wspólnie spędzona noc w 1282 odcinku "M jak miłość" przekonała ją, że jest na dobrej drodze. Niestety, gdy rano obudzi się w pokoju hotelowym, Marcina już nie będzie. Zamiast niego, na poduszce Lewińska znajdzie liścik pożegnalny.

"Iza, chcę żebyś wiedziała, że nadal cię kocham, nie nic by z tego nie wyszło. Nie potrafię z tobą być. Coś się zmieniło już na zawsze. Wybacz."

Zobacz: M jak miłość. Pech przed ślubem Asi i Tomka to zły znak?

Dziewczyna nie będzie mogła pogodzić się z kolejnym odrzuceniem i będzie próbowała się zabić.

- Iza potraktuje przyjście Marcina i ich upoją noc jako pogodzenie się. Natomiast czeka ją rozczarowanie. Iza nie jest taka silna jak jej się wydaje. Umie pomagać innym ludziom, ale sama ze swoimi problemami nie może sobie poradzić. To, że Marcin odrzuca ją po raz kolejny i to w sposób najbardziej upokarzający dla kobiety, może mieć na nią bardzo zły wpływ - powiedziała Adriana Kalska w najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość".

W 1283 Lewińska sięgnie po garść tabletek i popije je alkoholem. Położy się na łóżku i odkręci wodę w wannie - i właśnie to ją uratuje. Inaczej pewnie nikt by się nie zorientował, że coś złego dzieje się w jej pokoju. Gdy woda zacznie się przelewać, sąsiad z dołu zareaguje i wezwie pomoc... Iza trafi do szpitala, a lekarze będą walczyć o jej życie - Mamy dziewczynę, prawdopodobnie próba samobójcza. Szykujcie toksykologię - ratownik zawiadomi lekarzy w szpitalu i wszybko wsiądzie do karetki.

Przeczytaj: M jak miłość. Kinga odwiedzi Izę w szpitalu

W szpitalu Lewińska będzie pod czujną opieką medyków i wkrótce odzyska przytomność. - Miała pani bardzo dużo szczęścia. Dwie godziny później płukanie żołądka w niczym by nie pomogło - powie dziewczynie lekarz. W 1283 odcinku "M jak miłość Zduńska odnajdzie dziewczynę w szpitalu i od razu ją odwiedzi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: