SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzej nie będzie walczyć o Martę

M jak miłość. Andrzej nie będzie walczyć o Martę

02.03.2017, godz. 11:00
M jak miłosć odcinek 1283 Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłosć odcinek 1283 Andrzej (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

To już definitywnie koniec! W 1283 odcinku serialu "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) stwierdzi, że na prawdę nie ma już o co walczyć w swoim kulejącym małżeństwie. Po rozmowie z Marysią (Małgorzata Pieńkowska) w 1283 odcinku "M jak miłość" Budzyński zamknie ten rozdział w życiu.

"M jak miłość" odcinek 1283 w poniedziałek, 6.03.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Budzyński już wie, że to koniec jego małżeństwa. Marta (Dominika Ostałowska) potwierdziła, że kogoś sobie znalazła - bogatego biznesmena. Zgodnie z ich umową, czas więc na rozwód. Papiery już są gotowe. W 1283 odcinku serialu "M jak miłość" Budzyński postanowi spotkać się z Marysią.

Zobacz: M jak miłość. Marcin żałuje, że spędził noc z Izą

- Marta przyleci tylko na rozprawę - wyjaśni Rogowskiej Andrzej w 1283 odcinku serialu "M jak miłość" -  Jeśli wszystko pójdzie gładko, wyrok może zapaść od razu.
- Będziesz jeszcze walczył? - spyta zaniepokojona.
- Nie - odpowie jej Budzyński w 1283 odcinku serialu "M jak miłość", po czym gorzko doda - Ale nagle dotarło do mnie, że to oznacza definitywny koniec... Do tej pory jakoś udawało mi się odsuwać od siebie tę myśl...

Przeczytaj: M jak miłość. Olek zniszczy Madzi życie

Faktycznie, próbował. Za każdym razem przy wzmiance o Budzyńskiej, Andrzej nagle smutniał. Nic dziwnego, skoro nadal liczył na powrót żony i córki. Była jeszcze jakaś nadzieja, ale teraz - nie zostało nic. Marta odeszła zabierając ze sobą ukochane dziecko. Co teraz zrobi Budzyński?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: