SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin nadal kocha Izę

M jak miłość. Marcin nadal kocha Izę

01.03.2017, godz. 10:00
M jak miłość odcinek 1282, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1282, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1282 odcinku serialu "M jak miłość" widzowie dowiedzieli się, że Marcin (Mikołaj Roznerski) nadal kocha Izę (Adriana Kalska)! Pomimo tego, postąpił wbrew własnym uczuciom i ponownie zostawił Lewińską samą... Czy Marcin w nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość" zdecyduje się, czego chce?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Przypominamy, że po powrocie Izy do Warszawy, spotkała się ona przypadkowo z Marcinem w Bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Wieczorem Chodakowski w 1282 odcinku serialu "M jak miłość" odnalazł miejsce noclegu swojej byłej ukochanej i oboje wylądowali w łóżku... Niestety dla Lewińskiej, po przebudzeniu czekał na nią kolejny, brutalny cios prosto w serce!

Zobacz: M jak miłość. Co będzie z Izą? Czy Lewińska umrze w M jak miłość?

Spanikowana Iza w 1282 odcinku serialu "M jak miłość" zaczęła szukać ukochanego wzrokiem, jednakże jedyne co znalazła, to list.

"Iza, chcę, żebyś wiedziała, że nadal cię kocham, ale nic by z tego nie wyszło. Nie potrafię z tobą być. Coś się zmieniło już na zawsze. Wybacz. Marcin."

Czyli nadal ją kocha... Pisząc ten list nie mógł nawet podejrzewać, co później nastąpiło. Iza połknęła tabletki i zapiła je alkoholem... Wiemy, że Lewińskiej uda się przeżyć próbę samobójczą i poprosi Kingę o dyskrecję. Niestety, Marcin i tak dowie się o tragicznych wydarzeniach od Radka (Tomasz Włosok).

Przeczytaj: M jak miłość. Magda dowie się o romansie Olka? Chodakowski ma kochankę za granicą

Chodakowski bardzo przejmie się powyższym. Będzie błagał Kingę o jakiekolwiek informacje oraz spróbuje skontaktować się z Izą. Będzie walczył o spotkanie z nią. Mówi się, że Polak jest mądry po szkodzie. Czy tak będzie i w tym wypadku i Marcin spróbuje odzyskać Lewińską? W końcu sam przyznał, że nadal ją kocha...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: