SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin mści się na Izie

M jak miłość. Marcin mści się na Izie

24.02.2017, godz. 20:00
M jak miłość, Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość, Marcin (Mikołaj Roznerski) foto:

Zraniony Marcin (Mikołaj Roznerski) nie wybaczy Izie (Adriana Kalska) tego, że uwierzyła w jego winę. Gdy był oskarżony o morderstwo Naomi (Mayu Gralińska-Skai) Lewińska stanęła po stronie Artura (Tomasz Ciachorowski) i uznała, że jej partner zabił tancerkę! Kuratorka boleśnie przeżyła rozstanie, ale w 1282 odcinku "M jak miłość" wróci do Warszawy i spędzi z Chodakowskim namiętną noc. Dla niego to będzie tylko gra. Marcin mści się na Izie?! Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1282 we wtorek, 28.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Iza zawiodła Marcina, ale w 1282 odcinku będzie miała okazję spędzić z nim namiętną noc. To jednak nie znaczy, że zakochani znów będą razem. Chodakowski zwyczajnie się mści!

- Zachowanie Marcina w stosunku do Izy sprawia jej strasznie dużo przykrości. Marcin zaskoczył ją swoim uporem i takim konkretnym powiedzeniem, że to jest koniec - powiedziała Adriana Kalska w nowych "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Iza Lewińska chce się zabić! Lekarze cudem uratują dziewczynę

Mikołaj Roznerski broni swojego bohatera i zapewnia, że Chodakowski ma powody, żeby się ta zachowywać - Marcin ma pewną barierę, nie może uwierzyć w to i przeoczyć tego, że ktoś go tak zranił i teraz to on będzie ranił. Wydaje mi się, że teraz jest im potrzebna przestrzeń czasowa. Trudno mi stwierdzić, co musiałoby się stać, żeby Marcin zmienił zdanie i mógł jej ponownie zaufać - tłumaczy aktor w "Kulisach serialu M jak miłość".

W sprawę wtrąci się także Kinga (Katarzyna Cichopek), która za wszelką cenę będzie próbowała pogodzić Izę i Marcina - Marcin jest strasznie zawzięty i zraniony okrutnie, że nie jest w stanie wybaczyć Izie. Ja natomiast prywatnie wierzę, że takie pojednania są możliwe. Czasami trzeba coś stracić, żeby to docenić.

Zobacz: M jak miłość. Iza i Marcin znów razem - ZDJĘCIA

Wiadomo już, że spotkanie zakochanych w 1282 odcinku "M jak miłość" będzie tragiczne w skutkach. Lewńska będzie próbowała się zabić. Czy wtedy Marcin pójdzie po rozum do głowy?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: