SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza przeprowadzi się do Gdyni i zacznie nowe życie

M jak miłość. Iza przeprowadzi się do Gdyni i zacznie nowe życie

13.02.2017, godz. 21:25
M jak miłość odcinek 1259, Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1259, Iza (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W "M jak miłość" Iza Lewińska (Adriana Kalska) wyjechała z Warszawy po tym, jak zawiodła Marcina (Mikołaj Roznerski). Chodakowski nie chce jej znać, ale wszystko może się zmienić. W 1282 odcinku "M jak miłość" Tomek (Andrzej Młynarczyk) zechce zaprosić Ize na swój ślub z Asią (Barbara Kurdej-Szatan), ale siostrzeniec wyzna, że jego dawna partnerka zamieszkała w Gdyni i zaczęła nowe życie. Tymczasem Lewińska znów pojawi się w Warszawie... Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1282 we wtorek, 28.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Po aresztowaniu Marcina Iza uwierzyła Arturowi (Tomasz Ciachorowski) i uznała, że jej ukochany zamordował Naomi (Mayu Gralińska-Sakai). Dla Chodakowskiego to był cios w serce. Po wszystkim mężczyzna rzucił dotychczasową partnerkę...

Zobacz: M jak miłość. Marysia zacznie nowe życie bez Roberta i Artura

W 1282 odcinku "M jak miłość" Tomek zacznie zapraszać bliskich na ślub z Joasią. Będzie chciał odezwać się do Izy, ale Marcin poinformuje go, że jego dawna partnerka przeprowadziła się do Gdyni i zaczęła nowe życie.

Tymczasem dziewczyna nieoczekiwanie zjawi się w Warszawie i swoje pierwsze kroki skieruje do "Bistro za Rogiem". Wyżali się Kindze (Katarzyna Cichopek) - Zupełnie nie wiem, co mam ze sobą zrobić. Przegrałam życie, przegrałam wszystko - rozpłacze się Lewińska, a Zduńska będzie musiała ją zostawić, żeby załatwić sprawy w urzędzie. W tym czasie w lokalu zjawi się Marcin.

-Co ty tu robisz? Na długo przyjechałaś - zdziwi się widząc Izę.
-Na dwa dni, a muszę załatwić bardzo dużo spraw - powie Lewińska i wyzna, że zatrzymała się w hotelu obok starej pracy.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza Lewińska chce się zabić! Lekarze cudem uratują dziewczynę

Wieczorem Chodakowski złoży ukochanej wizytę, a ona rzuci się w jego ramiona. Oboje spędzą razem namiętną noc, ale rano Marcin się ulotni... Czy to całkowity koniec jego relacji z Izą, a dziewczyną wróci do Gdyni, żeby całkowicie oderwać się od tego, co spotkało ją w Warszawie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: