SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza Lewińska chce się zabić! Lekarze cudem uratują dziewczynę

M jak miłość. Iza Lewińska chce się zabić! Lekarze cudem uratują dziewczynę

06.02.2017, godz. 11:00
M jak miłość odcinek 1259, Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1259, Iza (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Już w 1282 odcinku serialu "M jak miłość" nieprzemyślane zachowanie Marcina (Mikołaj Roznerski) pchnie Izę (Adriana Kalska) ku objęciom śmierci! Wykorzysta ją "na jedną noc", po czym zostawi list, w którym ponownie z zakończy relację z nią... To będzie stanowczo zbyt wiele dla Lewińskiej! W 1282 odcinku serialu "M jak miłość" Iza targnie się na swoje życie.

"M jak miłość" odcinek 1282 we wtorek, 28.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1282 odcinku serialu "M jak miłość" Marcin doprowadzi do tragedii! Iza powróci do Warszawy z powodu Radka (Tomasz Włosok). Jego nowy kurator odkrył, że młody kelner popala marihuanę. Przy okazji odwiedzin w bistro Iza oczywiście spotka się również z Kingą (Katarzyna Cichopek) i wkrótce się rozpłacze... Wtedy w 1282 odcinku "M jak miłość" do kawiarni wejdzie Chodakowski.

Zobacz: M jak miłość. Marysia zacznie nowe życie bez Roberta i Artura

Marcin będzie potrzebował apteczki i to właśnie Iza opatrzy jego ranę. Przy okazji wyzna mu, że nadal za nim tęskni i nie może przestać o nim myśleć - po prostu nadal kocha jego i Szymka (Staś Szczypiński) ponad życie. Później okaże się, że dosłownie...

Iza wyjdzie z bistro niepowstrzymana przez Chodakowskiego. Wieczorem w 1282 odcinku serialu "M jak miłość" do jej hotelowego pokoju przyjdzie niezapowiedziany gość. Marcin i Iza będą się kochać przez prawie całą noc! Wyczerpana Lewińska w końcu zaśnie, a Marcin zachowa się bardzo niedojrzale. Zostawi jej przy łóżku list z przesłaniem o kolejnym zerwaniu z nią.

Przeczytaj: M jak miłość. Darek chory na depresję? Katarzyna Maj szczerze o zniknięciu syna

Kiedy Iza w 1282 odcinku serialu "M jak miłość" po przebudzeniu się przeczyta wiadomość, wpadnie w rozpacz! Już myślała, że Chodakowski jej wybaczył - w końcu poszli razem do łóżka, a to raczej powinno coś znaczyć. Lewińska zacznie połykać leki jak cukierki, a następnie zapije je alkoholem! Żeby mieć pewność, że odejdzie z tego świata, zacznie nalewać gorącej wody do wanny - zapewne, by przeciąć sobie żyły. Właśnie wtedy w 1282 odcinku "M jak miłość" nadejdzie pomoc i Iza trafi do szpitala. Kiedy Lewińska będzie dochodziła do siebie, nieświadomy jej nieudanego samobójstwa Marcin przyjdzie do bistro i będzie udawał przed Zduńską, że zeszłej nocy nie spał z kuratorką... Jedynie ona będzie wiedziała o tragedii. Co zrobi?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: