SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza i Marcin znowu razem - ZDJĘCIA

M jak miłość. Iza i Marcin znowu razem - ZDJĘCIA

26.02.2017, godz. 15:57
M jak miłość odcinek 1282, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1282, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto:

Marcin (Mikołaj Roznerski) da Izie (Adriana Kalska) jeszcze jedną szansę? W 1282 odcinku "M jak miłość" Chodakowski spędzi z dawną partnerką namiętną noc w hotelowym pokoju. Lewińska będzie w siódmym niebie! Aż do rana... Gdy obok niej na łóżku zamiast Marcina znajdzie pożegnalny list. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"? Kinga (Katarzyna Cichopek) wkroczy do akcji, żeby ratować związek Izy i Marcina.

"M jak miłość" odcinek 1282 we wtorek, 28.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1282 odcinku "M jak miłość" Iza przyjedzie do Warszawy i wstąpi do bistro, żeby sprawdzić jak radzi sobie Radek (Tomasz Włosok). Przy okazji Lewińska wyżali się Zduńskiej.

- Zupełnie nie wiem, co mam teraz ze sobą zrobić… Nie wiem, rozumiesz? Boże, Kinga, prawda jest taka, że przegrałam wszystko, całe swoje życie. Bez Marcina i Szymka… wszystko straciło sens.(…) Jak mogłam zawieść Marcina… Jak mogłam zawieść go aż tak bardzo? To było takie małe, podłe! - powie Iza ze łzami w oczach.

Zobacz: M jak miłość. Iza Lewińska chce się zabić! Lekarze cudem uratują dziewczynę

Tymczasem Marcin będzie miał wypadek na budowie i w drodze do domu wpadnie do bistro prosić Kingę o opatrunek. Zamiast na nią, trafi jednak na dawną kochankę.

- Na długo przyjechałaś?
- Na dwa dni, a muszę załatwić naprawdę sporo spraw… Jakoś dam radę, muszę. Mieszkam w hotelu, zaraz obok mojej starej pracy - powie Iza i opatrzy ukochanemu ranę. Chwilę później młoda para jednak znów się rozstanie…

W 1282 odcinku "M jak miłość" do akcji wkroczy Kinga i zasugeruje Marcinowi, żeby wybaczył dawnej kochance. - Iza nadal cię kocha, tęskni za tobą, za Szymkiem… Boże, nie gniewaj się na mnie, ale może jednak… powinieneś dać wam... jeszcze jedną szansę?

Przeczytaj: M jak miłość. Darek chory na depresję? Katarzyna Maj szczerze o zniknięciu syna

Chodakowski posłucha koleżanki i jeszcze w tym samym odcinku odwiedzi Izę w pokoju hotelowym, by spędzić z nią namiętną noc.

- Posłuchaj, Iza, muszę ci coś powiedzieć... Chcę, żebyś wiedziała…
- Nie, nic nie mów… - powie Iza i rzuci się na ukochanego z pocałunkami. Jaki będzie finał wspólnej, namiętnej nocy?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: