SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka nie potrafi żyć bez Tomka. Chodakowski nadal jest miłością jej życia

M jak miłość. Agnieszka nie potrafi żyć bez Tomka. Chodakowski nadal jest miłością jej życia

27.02.2017, godz. 16:00
M jak miłość odcinek 1282, Agnieszka (Magdalena Walach), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odcinek 1282, Agnieszka (Magdalena Walach), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto:

Agnieszka (Magdalena Walach) nigdy nie przestała kochać Tomka (Andrzej Młynarczyk). Ciężko jej się pogodzić z faktem, że ojciec Helenki (Ola Trojanowska) poślubi Joasię (Barbara Kurdej-Szatan). W 1282 odcinku "M jak miłość" Tarnowska poprosi Olszewską, by została jej świadkową, to co usłyszy w odpowiedzi wprawi ją w osłupienie. Co się wydarzy w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1282 we wtorek, 28.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Joasia szuka świadkowej, a jej wybór pada na Agnieszkę. Sytuacja robi się dość niezręczna, gdy przyszła panna młoda prosi dawną kochankę Chodakowskiego o pomoc.

Przeczytaj: M jak miłość. Seria nieszczęść przed ślubem Asi i Tomka

-Bardzo mnie zaskoczyłaś. A mogę zapytać skąd taki pomysł? Po tym wszystkim... - Olszewska będzie zdziwiona.
-Wiesz dlaczego? Bo jesteśmy rodziną, sama to dzisiaj powiedziałaś. Poza tym ja wiem na pewno, że dobrze nam życzysz. Mnie i Tomkowi. To dziwne, ale ja tak czuję. Taka jest prawda.
-To szczerość za szczerość?
- zaproponuje prokuratorka - Przez jakiś czas myślałam, że sobie ułożę życie, że kogoś spotkam. Być może z kimś się zwiążę, ale... Wiem jedno. To Tomek jest miłością mojego życia - powie Agnieszka.

-Ale nie denerwuj sie. To nie ma żadnego znaczenia. To nic nie zmienia, bo Tomek kocha ciebie. Ty kochasz Tomka. Jesteście rodziną, a ja trzymam za was mocno kciuki. Ja swoją szanse miałam i nie wyszło. Chciałam żebyś to wiedziała, bo tak chyba będzie uczciwiej - Olszewska uspokoi Tarnowską.

Zobacz: M jak miłość. Iza i Marcin znów razem - ZDJĘCIA

Szczerość wyjdzie Agnieszcze na dobre. Olszewska ostatecznie zostanie świadkową na ślubie Joasi i Tomka, choć to nie będzie dla niej proste. Ciekawe tylko, czy Chodakowski dowie się o tym, jakimi uczuciami darzy go dawna kochanka...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: