SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka nadal kocha Tomka! Szczere wyznanie Olszewskiej tuż przed ślubem policjanta

M jak miłość. Agnieszka nadal kocha Tomka! Szczere wyznanie Olszewskiej tuż przed ślubem policjanta

06.02.2017, godz. 18:00
M jak miłość, Agnieszka (Magdalena Walach), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość, Agnieszka (Magdalena Walach), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Myśleliście, że Agnieszka (Magdalena Walach) poszła po rozum go głowy i przestała kochać Tomka (Andrzej Młynarczyk), który wkrótce poślubi Joasię (Barbara Kurdej-Szatan)? W 1282 odcinku "M jak miłość" Olszewska zbierze się na szczere wyznanie i powie przyszłej żonie policjanta, że wciąż uważa go za najważniejszego faceta w swoim życiu. Co na to Tarnowska? Panie już dobrze się znają i nie mają przed sobą tajemnic. W "M jak miłość" Joasia doceni szczerość i mimo to poprosi prokuratorkę, żeby została jej świadkową na ślubie!

"M jak miłość" odcinek 1282 we wtorek, 28.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Tomek zrobił Agnieszce dziecko, ale wybrał życie u boku Joasi. Z resztą Olszewska długo ukrywała, że to właśnie Chodakowski jest ojcem Helenki (Ola Trojanowska). Teraz policjant bierze ślub z Tarnowską, a prokuratorka zbiera się na bardzo szczere wyznanie.

Zobacz: M jak miłość. Marysia zacznie nowe życie bez Roberta i Artura

Wydawałoby się, że Agnieszka już nic nie czuje do Tomka i całkowicie pogodziła się z jego stratą. Nic bardziej mylnego! W 1282 odcinku "M jak miłość" przyszli państwo młodzi wybiorą nowych świadków - Chodakowski Marcina, a Joasia Agnieszkę.

Olszewska zgodzi się towarzyszyć Tarnowskiej na ślubie ale wyzna jej szczerze, że wciąż traktuje Tomka jak najważniejszego mężczyznę w swoim życiu.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza Lewińska chce się zabić! Lekarze cudem uratują dziewczynę

O dziwo Asia nie będzie zła, a raczej wzruszona twierdzeniem nowej koleżanki, którą jeszcze niedawno traktowała jak największą rywalkę. W "M jak miłość" była i obecna partnerka policjanta chyba się zaprzyjaźnią. Chodakowski to prawdziwy szczęściarz!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: