SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kisielowa donosicielem

M jak miłość. Kisielowa donosicielem

07.02.2017, godz. 11:00
M jak miłość, Zofia Kisielowa (Malogrzata Różniatowska)
M jak miłość, Zofia Kisielowa (Malogrzata Różniatowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) w 1281 odcinku serialu "M jak miłość" ponownie wyruszy do akcji, by pilnować ładu i porządku w Grabinie! Tym razem przyjdzie na komisariat z donosem na swojego sąsiada... W efekcie w 1281 odcinku serialu "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek), Janek (Tomas Kollarik) i Franek (Piotr Nerlewski) nawiążą ze sobą ścisłą współpracę!

"M jak miłość" odcinek 1281 w poniedziałek, 27.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Kisielowa w 1281 odcinku serialu "M jak miłość" spowoduje wielki popłoch w komendancie Staszku (Sławomir Holland), kiedy z delikatnością słonia w składzie porcelany wejdzie do komisariatu. Oczywiście Zośka zamierza w 1281 odcinku serialu "M jak miłość" zgłosić policjantom z Lipnicy przestępstwo!

Zobacz: M jak miłość. Magda dowie się o romansie Olka?

To nie będzie pierwszy raz, kiedy Kisielowa odczuje powołanie do uczynienia świata lepszym miejscem. W 1281 odcinku serialu "M jak miłość" doniesie funkcjonariuszom na swojego sąsiada, Halickiego (Wojciech Paszkowski). Rzekomo popełnił przestępstwo wywożenia śmieci do lasu, co jak wiadomo, jest karalne. To nie będzie jedyna ofiara Zośki w 1281 odcinku serialu "M jak miłość"! Kiesilowa zamierza donieść jeszcze na kilka innych osób, które ponoć zachowują się nie w porządku wobec prawa.

Przeczytaj: M jak miłość. Pech przed ślubem Asi i Tomka to zły znak?

Tak, czy inaczej, policjanci będą musieli zrobić coś ze zgłoszeniem. W 1281 odcinku serialu "M jak miłość" Natalka i Janek pojadą do Halickiego, by dowiedzieć się czegoś więcej. Sprawa jest ściśle związana z zanieczyszczaniem środowiska, tak więc po niedługim czasie nawiążą współpracę z Frankiem, by zamontować wśród drzew fotopułapki. Jeżeli donos Kisielowej w 1281 odcinku serialu "M jak miłość" okaże się prawdziwy, to Halickiemu grozi mu spora kara pieniężna!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: