SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka w ciąży z Frankiem? Justyna nie będzie niszczyć rodziny Zarzyckiego

M jak miłość. Natalka w ciąży z Frankiem? Justyna nie będzie niszczyć rodziny Zarzyckiego

21.02.2017, godz. 20:46
M jak miłość odcinek 1241. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek), Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość odcinek 1241. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek), Justyna (Olga Kalicka) foto:

Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankiewicz) nieświadomie sprawią, że Justyna (Olga Kalicka) przestanie interesować się Frankiem (Piotr Nerlewski). W 1281 odcinku "M jak miłość" chłopcy powiedzą nauczycielce, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Justyna od razu uzna, że to właśnie Natalka jest w ciąży, a leśniczy wkrótce zostanie ojcem! W nowych odcinkach "M jak miłość" w czasie szczerej rozmowy z Zarzyckim była narzeczona wyzna, że od tej pory da mu spokój.

"M jak miłość" odcinek 1281 w poniedziałek, 27.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1281 odcinku "M jak miłość" Justyna dowie się od Antka i Mateusza, że rodzina Mostowaków wkrótce się powiększy. Dziewczyna od razu uzna, że to właśnie Natalka jest w ciąży! W przekonaniu utwierdzi ją fakt, że podczas jednej z samochodowych przejażdżek, ukochana Franka gorzej się poczuje. Czyżby to były mdłości? - Justyna nie będzie miała wątpliwości.

Zobacz: M jak miłość. Natalka zabije rywalkę?

Do tej pory nauczycielka matematyki robiła dosłownie wszystko, żeby poderwać Zarzyckiego i znów owinąć go sobie wokół palca. Po wiadomości jaka dobiegnie do niej w 1281 odcinku "M jak miłość" była narzeczona leśniczego raz na zawsze postanowi dać mu od siebie wolne. - Skoro masz wktórce zostać ojcem, zostawiam cię w spokoju - powie przekonana dziewczyna. Czy Zarzycki wyprowadzi ją z błędu? A może będzie twardo udawać, że Natalka wkrótce urodzi mu dziecko?

ZOBACZCIE całe WIDEO>>>

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: