SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ewa ma dość Marka i swojego ojca

M jak miłość. Ewa ma dość Marka i swojego ojca

23.02.2017, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1281 Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość odcinek 1281 Ewa (Dominika Kluźniak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ewa (Dominika Kluźniak) w 1281 odcinku serialu "M jak miłość" będzie miała serdecznie dosyć Marka (Kacper Kuszewski) i Jerzego (Artur Barciś). I nic dziwnego! Ojciec i mąż zaczną natrząsać się nad biedną Mostowiakową z powodu jej brzemiennego stanu. Kto postawi na swoim w 1281 odcinku serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1281 w poniedziałek, 27.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Kłopoty zaczną się już od samego poranka w 1281 odcinku serialu "M jak miłość". Przy śniadaniu okaże się, że Jerzy wpadł z wizytą do Mostowiaków. Synkowie zwrócą prześmiewczo uwagę, że dziadkowi udało się wytrzymać 10 godzin od ostatniego telefonu... W 1281 odcinku serialu "M jak miłość" ojciec Ewy przywiezie jej koszyk, cały wypchany ekologicznym mięsem bez konserwantów... a chwilę później Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) podrzuci ciężarnej specjalny sok z pokrzyw, który ma niby chronić ją przed grypą i innymi zarazami.

Zobacz: M jak miłość. Szczera rozmowa Justyny i Franka Zarzyckiego

Żeby tego było mało, to Marek w 1281 odcinku serialu "M jak miłość" dołączy się do tej zbiorowej paranoi! Gdy żona pojedzie na uczelnię zacznie do niej wydzwaniać, a gdy okaże się, że Ewa ma wyłączony telefon, to Mostowiak pojedzie do niej i po powrocie do domu, wraz z Jerzym, urządzą jej karczemną awanturę, dlaczego nie odbierała. Tego będzie już za dużo:
- Wszystko dobrze córeczko, dobrze się czujesz?! - Taka pogoda, a ty sobie spacery urządzasz! - panowie zaczną się przekrzykiwać Dlaczego nie chciałaś z nami rozmawiać?
- Tak dalej być nie może! - stanowczo powie Ewa w 1281 odcinku serialu "M jak miłość" - Ja tego nie wytrzymam. Wariuję przez was i duszę się, a w telefonie mam dzisiaj 22 nieodebrane połączenia. Ponad to, narobiliście mi dzisiaj wstydu na uczelni, a ty tato w leśniczówce. (...) A ty podobno narobiłeś niezłego rabanu na uczelni. Nie, słuchajcie. To już nie są żarty. Ja na prawdę nie daję rady. A nie powinnam się teraz denerwować... więc jeśli nie przestaniecie histeryzować i zatruwać mi życia, nie wiem, ale ja chyba będę musiała sobie wynająć mieszkanie w Warszawie.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin przypadkiem dowie się o próbie samobójczej Izy

Panowie dopiero zareagują na szantaż. Przynajmniej przed Ewą, ponieważ tuż po rozmowie w 1281 odcinku serialu "M jak miłość" dojdą pomiędzy sobą już do nieco innych wniosków. Czy uda im się zapanować nad emocjami związanymi z nadchodzącym potomkiem?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: