SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Darek chory na depresję? Katarzyna Maj szczerze o zniknięciu syna

M jak miłość. Darek chory na depresję? Katarzyna Maj szczerze o zniknięciu syna

06.02.2017, godz. 10:00
M jak miłość, Katarzyna Maj (Grażyna Strachota)
M jak miłość, Katarzyna Maj (Grażyna Strachota) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Po oskarżeniach skierowanych w stronę Franka (Piotr Nerlewski), Majowa (Grażyna Strachota) w 1281 odcinku serialu "M jak miłość" postanowi powiedzieć o do tej pory nieznanych faktach! Kiedy złość i frustracja wreszcie przejdzie matce Darka (Marcel Sabat), postanowi ona odwiedzić leśniczówkę. Co takiego Katarzyna powie Frankowi i Natalce (Marcjanna Lelek) w 1281 odcinku serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1281 w poniedziałek, 27.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1281 odcinku serialu "M jak miłość" Natalka nad ranem odbierze tajemniczy głuchy telefon z numeru jej byłego ukochanego. W tym samym czasie Majowa zacznie przechadzać się po Grabinie w poszukiwaniu spokoju ducha i rozwiązania zagadki ze zniknięciem jej Darka.

Zobacz: M jak miłość. Olek na własne życzenie rujnuje swoje małżeństwo

Postanowi zdobyć się na odwagę i przełknąć dumę. Przyjdzie do Natalii i Zarzyckiego w 1281 odcinku serialu "M jak miłość", by wyjawić przed nimi okrutną prawdę o chorobie Maja.
- Nie powiedziałam wam... o czymś bardzo ważnym. Darek od pewnego czasu walczył z ciężką, poważną depresją. I ja go przekonałam, żeby nikomu o tym nie mówił. Nie chciałam, żeby to w jakiś negatywny sposób odbiło się na relacjach z Hanią (Maja Marczak), nie zamknęło mu możliwości opieki nad dzieckiem. A teraz boję się, że Darek zrobi sobie coś złego. Albo że to już się stało. I on... Przepraszam...
- powie Majowa w 1281 odcinku serialu "M jak miłość". Już pod koniec jej wypowiedzi nie będzie w stanie powstrzymać napływających łez.

Przeczytaj: M jak miłość. Ala Zduńska zniknie z serialu!

Natalka i Franek będą stali jak wryci w 1281 odcinku serialu "M jak miłość" patrząc na płaczącą z rozpaczy Majową. W związku z nowo poznanymi faktami sytuacja ze zniknięciem Darka stanie się jeszcze bardziej poważna, niż wcześniej. Czy uda się im go odnaleźć?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: