SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Barbara przemówi Markowi do rozsądku

M jak miłość. Barbara przemówi Markowi do rozsądku

23.02.2017, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1281 Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odcinek 1281 Marek (Kacper Kuszewski) foto:

W 1281 odcinku serialu "M jak miłość" Marek (Kacper Kuszewski) nie przestaje myśleć o swoim dziecku z Ewą (Dominika Kluźniak). Przyjeżdża do domu by przedstawić rodzicom plan pokoju, który zaplanował dla malucha. Marek poświęca temu strasznie dużo czasu i uwagi, bo chce, by wszystko było zapięte na ostatni guzik, ale zapomina przy tym, że ma na głownie również pracę, która jest teraz równie ważna. W 1281 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) przemówi synowi do rozsądku.

"M jak miłość" odcinek 1281 w poniedziałek 27.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Marek z Ewą zaskoczeni spodziewają się dziecka. Dla Marka było to ogromne zaskoczenie, że po raz piąty zostanie ojcem. Marek już zaczyna wszystko planować, by jego kolejne dziecko miało wszystko czego potrzebuje.

Zobacz: M jak miłość. Katarzyna oskarża Franka o porwanie Darka

Poza przejmowaniem się zoorganizowaniem pokoju dla nowego członka rodziny, Marek stale przejmuje się Ewą i jej zdrowiem. Stale do niej wydzwania, by mieć pewność, że wszystko z nią w porządku. Rodzice Marka - Lucjan i Teresa cieszą się ich szczęściem, ale muszą sprowadzić Syna na ziemie, gdyż przez ten cały stres i bieg wydarzeń zaniedbał swoje obowiązki, a co najgorsze pracę.

- Pomyślałem, że szafki będą tutaj, z tej strony pod ścianą, a łóżeczko z drugiej strony, a tut... - Mostowiakowi przerywa telefon - Halo? Tak. Nie, w tym tygodniu ja nie mogę.., bo jakby.., będę zajęty. Proszę przełożyć to na kiedy indziej. Wracając... Pomyślałem jeszcze, żeby przesunąć trochę drzwi, ale Ewa wbiła mi to z głowy- Wyluzuj Synku, wyluzuj! - wtrąci się Lucjan.
- Synku, taka nerwowa atmosfera nikomu dobrze nie zrobi. Ani Tobie, ani Ewie, ani dziecku.
- No co Ty mamo... Naprawdę uważasz, że jest aż taka nerwowa? Dzwonie do niej, żeby się dowiedzieć, czy dojechała bezpiecznie do pracy... No dobrze, wiem, że może troszkę przesadzam i może faktycznie powinienem wyluzować. W sumie do pracy wypadałoby się kiedyś wybrać. Trochę zaległości się narobiło... - doda w końcu Marek
- Jedź do pracy i nie świruj! - nakazuje z uśmiechem Barbara.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin przypadkiem dowie się o próbie samobójczej Izy

Barbara ma od groma doświadczenia jeśli chodzi o wychowywanie dzieci, dlatego Marek powinien się jej posłuchac i zająć się pracą. Czy wy też sądzicie, że Markowi przyda się przerwa od stresu?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: