SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paweł Zduński członkiem mafii!? Kacper ostrzega Julkę przed szefem

M jak miłość. Paweł Zduński członkiem mafii!? Kacper ostrzega Julkę przed szefem

15.02.2017, godz. 15:00
M jak miłość odcinek 1280, Paweł (Rafał Mroczek), Robert (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1280, Paweł (Rafał Mroczek), Robert (Zbigniew Stryj) foto:

Paweł (Rafał Mroczek) jest członkiem mafii? W 1280 odcinku "M jak miłość" Kacper (Patryk Pietrzak) ostrzeże Julkę (Joanna Kuberska) twierdząc, że jej szef jest bandziorem! Chłopak uzna, że zadarł ze złą osobą i przyzna się do tego, że na ulicy napadli go tajemniczy ludzie i to właśnie oni kazali mu przyznać się do kradzieży! Złodziejaszek nie zdaj sobie sprawy, że to Bilski (Zbigniew Stryj) maczał w tym palce... Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1280 - wtorek, 21.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Paweł wrobiony w porachunki z mafią! Po tym jak na Kacpra napadli podejrzani mężczyźni, chłopak jest przekonany, że zadarł z jednym z bandziorów!

Zobacz: M jak miłość. Górecki poprosi Monikę o rękę?

W 1280 odcinku "M jak miłość" Kacper wyzna Julce, że został brutalnie napadnięty przez bandytów – i że to właśnie oni zmusili go, by powiedział Pawłowi o kradzieży.

- Nie masz nawet pojęcia, z kim pracujesz. Twój szef to niebezpieczny facet... Ma powiązania z mafią. (…) Nie rozumiesz? Nie chcę, żebyś zadawała się z tym facetem... To niebezpieczne!

Sekretarka od razu opowie o ataku na chłopaka Zduńskiemu, żądając wyjaśnień. - Kacpra pobili. Grozili mu i wyrzucili go z samochodu… - powie szefowi załamana dziewczyna, a ta wiadomość będzie dla niego prawdziwym zaskoczeniem.

Przeczytaj: M jak miłość. Radek przyłapany z narkotykami!

Paweł jeszcze tego samego dnia pojedzie do Bilskiego i otwarcie zapyta, czy miał z napadem coś wspólnego. Czy Robert przyzna, że wcale nie jest tak „porządny i uczciwy”, na jakiego pozuje? A Maria (Małgorzata Pieńkowska) pozna w końcu ciemną stronę jego charakteru?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: