SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia przyłapie Bilskiego na kłamstwie

M jak miłość. Marysia przyłapie Bilskiego na kłamstwie

24.01.2017, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1269 Marysia (Małgorzata Pieńkowska) Robert Bilski ( Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1269 Marysia (Małgorzata Pieńkowska) Robert Bilski ( Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) ponownie dała się nabrać słowom Bilskiego (Zbigniew Stryj), ale całe szczęście w 1280 odcinku serialu "M jak miłość" przestępcy powinie się noga! Rogowska odkryje, że Robert ją okłamał - i nie będzie zadowolona! Co takie odkryje Marysia w 1280 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1280 - wtorek, 21.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Marysia znowu wpadła po uszy w kłopoty, z tym, że jeszcze sobie nawet z tego nie zdaje sprawy! Dopiero w 1280 odcinku serialu "M jak miłość" odkryje skrawek prawdy o swoim "ukochanym". Bilski bez skrupułów ją okłamuje, nie ma wyrzutów sumienia i na pewno nie zamierza zrezygnować ze swojej przestępczej działalności!

Zobacz: M jak miłość. Marta zaczyna życie bez Andrzeja

Robert coraz bardziej zaczyna wchodzić Marysi do głowy i do życia - w końcu, możliwe, że do mieszkania! Rogowska naiwnie uwierzyła Bilskiemu, że się zmienił... Nie stał się nagle uczciwym, dobrym i uczynnym "Kowalskim" i pewnie już nigdy nim nie będzie! Pozostaje jeszcze sprawa wątpliwego wyjścia z aresztu.  Cóż - Maria uwierzyła, łykając niczym pelikan każde słowo zapewniające o dobrej zmianie Roberta.

Dopiero w 1280 odcinku serialu "M jak miłość" Marysia odkryje, że coś jest zdecydowanie nie w porządku! Po kłótni z Arturem (Robert Moskwa) Rogowska pojedzie do hostelu, w którym ponoć miał zatrzymać się Robert.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda wściekła na męża. Olek nie przyjedzie do Polski na święta

Czeka ją duże zaskoczenie - po dojechaniu na miejsce w 1280 odcinku serialu "M jak miłość" Marysia dowie się, że nikt w okolicy ani nie widział, ani nie słyszał o kimś podobnym, kto ponoć miałby mieszkać w hostelu! Co zrobi w takiej sytuacji Rogowska? Czy w końcu zda sobie sprawę z tego, że najwyższa pora wziąć córeczkę i uciekać jak najdalej?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: