SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olek błaga Kingę, żeby przekazała Magdzie złe wieści

M jak miłość. Olek błaga Kingę, żeby przekazała Magdzie złe wieści

20.02.2017, godz. 08:50
M jak miłość odcinek 1279, Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1279, Olek (Maurycy Popiel) foto:

On to ma tupet! W 1279 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) będzie poważnie rozważać przyjęcie kolejnego kontraktu, a to jest równoznaczne z tym, że zostanie w Kuwejcie jeszcze dwa lata. Lekarz dzwoni więc do Kingi (Katarzyna Cichopek) i prosi ją, by w jego imieniu porozmawiała z Madzią (Anna Mucha) i przygotowała ją na najgorsze. Zduńska będzie w szoku i od razu odmówi Chodakowskiemu. Co się wydarzy w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1279 - poniedziałek, 20.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W głowie się nie mieści jaka z niego świnia! Olek poślubił Magdę, zaadoptował z nią Maćka (Franciszek Przanowski) a potem zwyczajnie uciekł z kraju, bo zamarzyła mu się wielka kariera!

Zobacz: M jak miłość. Olga i Radek na randce

Madzia wciąż namawia męża, żeby dał sobie spokój i dla ich dobra wrócił do Polski. On ma jednak inne plany... W 1279 odcinku "M jak miłość" Olek niespodziewanie zadzwoni do Kingi i będzie miał nietypową prośbę...

-Cześć, masz chwilę. Z góry przepraszam za to o co chcę cię prosić. Wiem, że nie znamy się zbyt dobrze, ale wiem też, że jesteś najlepszą przyjaciółką Magdy. Właściwie chciałem prosić o mediację. Dostałem korzystną ofertę, nowy kontrakt na dwa lata. Dla mnie to życiowa szansa. Nie ukrywam, że będę namawiać Magdę żebyśmy się tu wszyscy przenieśli ale wiem, jak ona zareaguje. Pomyślałem, że mogłabyś przygotować grunt pod taką rozmowę - poprosi lekarz.

Przeczytaj: M jak miłość. Artur śledzi Bilskiego, znajdzie dowody na jego powiązanie z mafią?

Zduńska będzie w szoku i szybko zakończy rozmowę widząc, że Magda właśnie weszła do bistro. - Nie Olek. Ja nie chcę się mieszać, to wasze sprawy. Powinniście wyjaśnić je między sobą. Powinieneś tu przyjechać i osobiście z nią porozmawiać. Jeśli chcesz znać moje zdanie, to zły pomysł - powie Kinga. Czy Olek jej posłucha?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: