SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olek na własne życzenie rujnuje swoje małżeństwo

M jak miłość. Olek na własne życzenie rujnuje swoje małżeństwo

03.02.2017, godz. 15:00
M jak miłość odc. 1214. Olek Chodakowski (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1214. Olek Chodakowski (Maurycy Popiel) foto:

Olek (Maurycy Popiel) jest niepoważny! Najpierw wyjechał do Kuwejtu i miał wrócić za kilka miesięcy. Jego pobyt jednak znacznie się przedłużył, co negatywnie wpłynęło na jego relacje z Magdą (Anna Mucha). W 1279 odcinku "M jak miłość" Chodakowski zacznie myśleć nad kolejnym 2-letnik kontraktem, czym wyprowadzi żonę z równowagi! Cierpliwość Madzi w "M jak miłość" właśnie się skończyła... Kiedy rozwód?

"M jak miłość" odcinek 1279 w poniedziałek, 20.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Olek wybrał karierę zamiast rodziny, a Madzia wiele razy tłumaczyła mu, że to na zawsze zostawi ślad w ich związku i psychice Maćka (Franciszek Przanowski), który tym razem straci konakt z adopcyjnym ojcem. Chodakowski najwyraźniej ma to gdzieś, bo życie za granią spodobało mu się do tego stopnia, że zamierza zostać tam jeszcze kilka lat.

Zobacz: M jak miłość. Olek zdradza Magdę! To dlatego nie chce wracać do Polski

W 1279 odcinku "M jak miłość" Magda dowie się, Olek rozważa podpisanie nowego kontraktu - tym razem ma pracować w Kuwejcie przez kolejne dwa lata. Chodakowska tego nie zniesie i możecie się domyślać, że przestanie być miła dla ukochanego, który już wielokrotnie obiecywał, że szybko wróci do Polski.

Magda już raz sugerowała mężowi, że taki związek nie ma sensu i prawdopodobnie zdecyduje się na rozwód. Tym bardziej, że na jaw wyjdzie romans lekarza! Okaże się, że Olek chce zostać za granicą, bo poznał tam atrakcyjną kobietę! Jesteśmy w szoku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: