SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Monika i Górecki zamieszkają razem

M jak miłość. Monika i Górecki zamieszkają razem

15.02.2017, godz. 20:00
M jak miłość odcinek 1279, Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość odcinek 1279, Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Robi się poważnie. Górecki (Wojciech Wysocki) postanowi zaryzykować i złoży Monice (Anna Wendzikowska) odważną propozycję. W 1279 odcinku "M jak miłość" biznesmen zechce zamieszkać z ukochaną, ale ona zacznie sobie żartować. Jaki będzie finał ich rozmowy? Czy ojciec Oli (Katarzyna Grabowska) wprowadzi się do prawniczki w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1279 - poniedziałek, 20.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Górecki nie chce zwlekać i po kilku miesiącach niezobowiązujących randek postanowi wykonać kolejny krok. Co na to Monika?

Zobacz: M jak miłość. Olga i Radek na randce

W 1279 odcinku "M jak miłość" biznesmen najpierw pomoże przyjaciółce w opiece nad córką… a później wyzna, że jest gotów na coś więcej i pragnie, by razem zamieszkali.

- Nie chcę ci się narzucać, ale zastanawiam się... może obie zostałybyście tu u mnie? Na kilka dni albo i dłużej - powie Górecki, a prawniczka zblednie i spróbuje obrócić całą sytuację w żart.
- Nie, nie jestem jeszcze na to gotowa... Ty pewnie tak naprawdę też nie! Chyba, że ty wprowadziłbyś się do mnie! Na kilka dni albo i na dłużej…
- W każdej chwili… - Górecki zaskoczy ją i rzuci, spoglądając ukochanej prosto w oczy

Przeczytaj: M jak miłość. Górecki poprosi Monikę o rękę?

Czy biznesmen zrezygnuje z życia w swojej rezydencji i wprowadzi się do mieszkania prawniczki? To odważne posunięcie, ale coś nam mówi, że ten związek nie ma szans.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: