SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta przyzna się mężowi do zdrady

M jak miłość. Marta przyzna się mężowi do zdrady

15.02.2017, godz. 21:28
M jak miłość odcinek 1272, Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odcinek 1272, Marta (Dominika Ostałowska) foto:

To musiało się stać. W 1279 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) zbierze się na odwagę i poinformuje męża o swoim romansie. Andrzej (Krystian Wieczorek) będzie załamany informacją i żądaniem rozwodu, ale nie będzie protestował. Małżeństwo Budzyńskich nie ma już żadnych szans. Co się wydarzy w nowych odcinkach "M jak miłość" i jak dalej potoczą się losy prawników?

"M jak miłość" odcinek 1279 - poniedziałek, 20.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1279 odcinku "M jak miłość" Marta zadzwoni do męża i wyzna mu, że spotyka się z innym mężczyzną i pragnie rozwodu... Co będzie dalej z Budzyńskimi?

Zobacz: M jak miłość. Piotrek spotka koleżankę sprzed lat

Andrzej będzie w szoku, ale nie będzie protestować. Jego serce najwidoczniej bije już dla kogoś innego... W nowych odcinkach "M jak miłość" Marta i Andrzej spotkają się po raz ostatni tylko po to, by zakończyć to, co łączyło ich przez ostatnie lata.

Ania (Weronika Wachowska) najprawdopodobniej zostanie pod opieką matki więc Budzyński będzie całkowicie zwolniony z rodzinnych obowiązków - no chyba, że swoją ojcowską miłość przeleje na Maciusia (Franciszek Przanowski).

Przeczytaj: M jak miłość. Paweł kupi mieszkanie i zamieszka tam bez Ali?

Co będzie potem? Andrzej prawdopodobnie zwiąże się z Madzią (Anna Mucha), która dowie się o romansie Olka (Maurycy Popiel)... Tymczasem Marta pewnie zniknie z życia prawnika. Krążą plotki, że aktorka zniknie z serialu emitowanego w TVP2 i dołączy do obsady "Na Wspólnej". Czy to prawda? Wkrótce się przekonamy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: