SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Górecki poprosi Monikę o rękę?

M jak miłość. Górecki poprosi Monikę o rękę?

15.02.2017, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1279, Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość odcinek 1279, Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1279 odcinku serialu "M jak miłość" Górecki (Wojciech Wysocki) postanowi przenieść swoją relację z Moniką (Anna Wendzikowska) na kolejny etap! Złoży jej dosyć odważną propozycję. Co odpowie jego ukochana w 1279 odcinku serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1279 - poniedziałek, 20.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Górecki spotka się z Moniką w 1279 odcinku serialu "M jak miłość" i pomoże jej zaopiekować się jej córeczką. Starszy mężczyzna bardzo wspiera ukochaną praktycznie na każdym kroku, a już w 1279 odcinku serialu "M jak miłość" postanowi przenieść znajomość z Moniką na następny etap.

Zobacz: M jak miłość. Olga i Radek na randce

Górecki w 1279 odcinku serialu "M jak miłość" podejmie kolejny krok i zaproponuje Ochman, by z nim zamieszkała!
- Nie chcę ci się narzucać, ale zastanawiam się... może obie zostałybyście tu u mnie? Na kilka dni albo i dłużej? - spyta się Górecki, a Monika nieco zesztywnieje. To chyba będzie dla niej jeszcze nieco zbyt wcześnie, na takie zbliżenie:
- Nie, nie jestem jeszcze na to gotowa... Ty pewnie tak naprawdę też nie! Chyba, że ty wprowadziłbyś się do mnie! Na kilka dni albo i na dłużej…

- W każdej chwili… - to będzie wielkie zaskoczenie dla ukochanej w 1279 odcinku serialu "M jak miłość"!

Przeczytaj: M jak miłość. Artur śledzi Bilskiego, znajdzie dowody na jego powiązanie z mafią?

Na zdjęciach z 1279 odcinka serialu "M jak miłość" możemy dostrzec czerwone pudełeczko, w kształcie typowym dla opakowań pierścionków zaręczynowych! Czyżby Górecki, proponując Monice w 1279 odcinku serialu "M jak miłość" wspólne życie w jednym mieszkaniu, zamierzał się jej oświadczyć? A jeżeli tak, to czy Ochman przyjmie jego prezent? Z tego, co nam do tej pory wiadomo, szanse na to są raczej nikłe! Ale jak będzie na końcu przekonamy się oglądając nadchodzące odcinki serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: