SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ostatnie spotkanie Asi i Jacka

M jak miłość. Ostatnie spotkanie Asi i Jacka

10.02.2017, godz. 12:00
M jak miłość odcinek 1278 Tomek (Andrzej Młynarczyk) Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) Jacek (Jan Wieczorkowski)
M jak miłość odcinek 1278 Tomek (Andrzej Młynarczyk) Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) Jacek (Jan Wieczorkowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1278 odcinku serialu "M jak miłość" Joasia (Barbabra Kurdej-Szatan) po raz ostatni zobaczy się z Jackiem (Jan Wieczorkowski). Jej niedoszły kochanek stwierdzi, że czas pożegnać się na zawsze. Ich znajomość zakończy się w 1278 odcinku "M jak miłość" bez większych dramatów, których większość z Was mogła się spodziewać.

"M jak miłość" odcinek 1278 we wtorek 14.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Asia w 1278 odcinku serialu "M jak miłość" obudzi się obok Tomka (Andrzej Młynarczyk) z krzykiem, miotając się po łóżku, łapiąc za głowę. Ewidentnie przyśni jej się koszmar. Czyżby miało to coś wspólnego w ostatnimi wydarzeniami z Jackiem? W końcu mogło być to dla niej traumatyczne, kiedy biznesmen przyszedł na imieniny Agnieszki (Magdalena Walach) i oznajmił wszystkim zebranym, że ją kocha, co doprowadziło do ostrej bójki pomiędzy przyjaciółmi.

Zobacz: M jak miłość. Kisielowa odkryje sekret Ewy

W 1278 odcinku serialu "M jak miłość" Joasia wyjdzie wraz z dziećmi na zakupy. Po drodze, pod ich mieszkaniem, spotkają Jacka. Mężczyzna będzie chciał się wytłumaczyć i po raz ostatni spotkać z Asią. Wyjaśni, że wypił za dużo i to wszystko przez jego problemy w interesach. Gorąco przeprosi za swoje zachowanie. Doskonale wie, że zawiódł zaufanie swoich przyjaciół i bardzo go nadużył. Po prostu zachował się w stosunku do nich nielojalnie!

Przeczytaj: M jak miłość. Jakub Karski skradnie serce Agnieszki? Krzysztof Kwiatkowski w M jak miłość

Joasia w 1278 odcinku serialu "M jak miłość" podczas tej rozmowy będzie cały czas milczała. Nie wtrąci się ani razu, ani nie powie, co o tym wszystkim myśli. Jacek oznajmi, że wyjeżdża i już nie wróci. Nie będzie się wtrącał i zniknie na zawsze z ich życia. Joasia kocha Tomka i tak już pozostanie - w 1278 odcinku serialu "M jak miłość" wyznaczą jak najszybszą datę ślubu!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: