SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek pozbędzie się Darka?

M jak miłość. Franek pozbędzie się Darka?

25.01.2017, godz. 09:00
M jak miłość odc. 1213. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), Darek Maj (Marcel Sabat)
M jak miłość odc. 1213. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), Darek Maj (Marcel Sabat) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1278 odcinku serialu "M jak miłość" cała Grabina stanie na nogi! Okaże się, że Darek (Marcel Sabat) niespodziewanie zniknął bez żadnego pożegnania, czy też znaku życia. Zrozpaczona Majowa (Grażyna Strachota) podniesie alarm i w 1278 odcinku serialu "M jak miłość" oskarży Franka (Piotr Nerlewski) o zaginięcie jej syna!

"M jak miłość" odcinek 1278 we wtorek 14.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 1278 odcinku serialu "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Darek od paru dni nie odezwał się do nikogo - przepadł, jak kamień w wodę! Majowa, bijąc na alarm, natychmiast da znać wszystkim, że jej ukochany syn zaginął, najprawdopodobniej w tajemniczych okolicznościach.

Zobacz: M jak miłość. Ciąża Ewy to cud!

W poszukiwania zaangażuje się prawie cała Grabina i część Warszawiaków - Barbara (Teresa Lipowska) powie Tomkowi (Andrzej Młynarczyk), a Natalka (Marcjanna Lelek) w 1278 odcinku serialu "M jak miłość" zacznie wraz z Frankiem i Ulą (Iga Krefft) oraz Jankiem (Tomas Kollarik) szukać jakicholwiek śladów swojego byłego chłopaka.

W międzyczasie w 1278 odcinku serialu "M jak miłość" Majowa odwiedzi Teresę (Jowita Budnik) i oskarży Zarzyckiego o zniknięcie Darka. Zasugeruje, że tylko Franek mógłby posunąć się do czegoś takiego oraz mieć motyw do działania przeciwko jej synowi!

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzejek zrezygnuje z pracy w siedlisku

Natalka również w 1278 odcinku serialu "M jak miłość" usłyszy zarzuty pod adresem swojego ukochanego i zrobi to dosyć agresywnie, więc Zarzycka niewiele myśląc, po prostu wyrzuci ją z domu! Okaże się jednak kilka dni później, że poniosły ją nerwy i zwierzy się Natalce i Frankowi, że Darek cierpiał na depresję od jakiegoś czasu... Umówmy się szczerze, ze leśniczy nie byłby w stanie posunąć się do okrutnego czynu, nawet w stosunku do takiego człowieka, jak Darek. Pozostaje więc pytanie: co naprawdę stało się z Majem?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: