SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Asia i Tomek zorganizują wesele w Grabinie

M jak miłość. Asia i Tomek zorganizują wesele w Grabinie

07.02.2017, godz. 20:45
M jak miłość odcinek 1248, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1248, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm, m-jak-milosc.pl, AKPA

Ślub Asi (Joanna Tarnowska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) zbliża się wielkimi krokami! W 1278 odcinku "M jak miłość" Chodakowski poprosi ukochaną, żeby nie zwlekali z ceremonią. A gdy okaże się, że w miejscu, w którym chcieli urządzić wesele nie ma wolnych terminów, policjant zaproponuje, by zabawa odbyła się w Grabinie. Jeszcze tego samego dnia w "M jak miłość" Tomek pojedzie do siedliska i ustali z Ulą (Iga Krefft) szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1278 we wtorek 14.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Miłość zwycięży! W premierowych odcinkach "M jak miłość" Asia i Tomek wezmą ślub i urządzą rodzinną imprezę weselną w Grabinie! Zapowiada się uroczo!

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia pójdzie do wróżki

W 1278 odcinku "M jak miłość" Tomek w szczerej rozmowie z ukochaną wyzna, że nie chce odkładać ślubu w nieskończoność i marzy mu się, by ceremonia jak najszybciej doszła do skutku.

Zakochani wspólnie ustalą datę - ślub będzie miał odbyć się już za trzy tygodnie! Chodakowski nie będzie więc tracić czasu i jeszcze tego samego dnia pojedzie do Grabiny, by ustalić z Ulą wszystkie szczegóły. Zaprosi także Lucjana (Witold Pyrkosz) i Barbarę (Teresa Lipowska) na zabawę.

Zobacz: M jak miłość. Ślub Joasi i Tomka w 2017 roku w M jak miłość!

Jacek (Jan Wieczorkowski) zniknie z życia nowożeńców. Zamiast niego awaryjną rolę świadka sprawować będzie Marcin (Mikołaj Roznerski), a świadkową zostanie Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), która już pogodziła się ze stratą dawnego kochanka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: