SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Katarzyna Maj zażąda stałego kontaktu z Hanią

M jak miłość. Katarzyna Maj zażąda stałego kontaktu z Hanią

07.02.2017, godz. 20:34
M jak miłość odcinek 1270 Darek (Marcel Sabat) Majowa (Grażyna Strachota) Zarzycka (Jowita Budnik)
M jak miłość odcinek 1270 Darek (Marcel Sabat) Majowa (Grażyna Strachota) Zarzycka (Jowita Budnik) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Katarzyna (Grażyna Strachota) w 1277 odcinku serialu "M jak miłość" ponownie przyjedzie do Grabiny, by siać zamęt w życiu Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski). Postanowi zdobyć więcej praw do swojej wnuczki... W 1277 docinku serialu "M jak miłość" zażąda regularnego widywania się z dziewczynką!

"M jak miłość" odcinek 1277 - poniedziałek, 13.02.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Katarzyna Maj to koszmarna materialistka! Od zawsze lubiła uprzykrzać życie Natalce i w 1277 odcinku serialu "M jak miłość" nadal nie zamierza zrezygnować ze swojej ulubionej rozrywki - pogoni za sukcesem, jakikolwiek by nie był. Nie będzie miała na uwadze ani dobra małej Hani (Maja Marczak), ani uczuć jej matki. Sama aktorka, Katarzyna Strachota, o swojej bohaterce mówi tak: -Jak na prawdziwą bizneswoman przystało, dla niej życie jest interesem.

Zobacz: M jak miłość. Naga Justyna flirtuje z Frankiem w szkolnej szatni

Nie ma znaczenia, czy sprawa dotyczy jej, czy jej syna, czy interesów. Mam wrażenie, że to wszystko jej się nieco miesza. Za wszelką cenę chce zrealizować swój plan. Pod spodem są pieniądze - podsumowuje aktorka. W 1277 odcinku serialu "M jak miłość" ponownie przyjedzie do Grabiny odwiedzić swoją wnuczkę i jej rodzinę. Darek (Marcel Sabat) ostrzeże Natalkę przed swoją rodzicielką, która ma w krwi knuci i planowanie intryg.

Po przyjeździe do rodzinnego miasta Mostowiaków, zażąda od matki Hani i od Franka, aby mogła widywać dziewczynkę co tydzień. Specjalnie dla swojej ukochanej wnuczki sprowadzi swój interes z Niemiec do Polski.

Przeczytaj: M jak miłość. Matka Franka obraża Natalkę

Oczywiście, młoda Mostowiakówna w 1277 odcinku serialu "M jak miłość", zacznie się denerwować i zacznie szukać odpowiedzi na nurtujące ją pytanie - co znowu wymyśliła jej niedoszła teściowa? Biorąc pod uwagę plany Franka co do adopcji dziewczynki, może się z tego wyniknąć niezła afera w sądzie o prawo do opieki na dzieckiem! Na dodatek, niedługo później zaginie ojciec Hani...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: