SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Janek uratuje Justynę na randce z Ulą Mostowiak

M jak miłość. Janek uratuje Justynę na randce z Ulą Mostowiak

07.02.2017, godz. 20:43
M jak miłość, Justyna (Olga Kalicka), Janek (Tomas Kollarik), Ula (Iga Krefft)
M jak miłość, Justyna (Olga Kalicka), Janek (Tomas Kollarik), Ula (Iga Krefft) foto:

W "M jak miłość" Justyna (Olga Kalicka) nie daje za wygraną i próbuje zrobić wszystko, żeby zdobyć przystojnego policjanta z Grabiny. Ula (Iga Krefft) będzie bezradna na sztuczki rywalki, a Janek (Tomas Kollarik) połknie haczyk! W 1277 odcinku "M jak miłość" mundurowy nawet na randce z Mostowiakówną pierwszy wyrwie się do pomocy, gdy nauczycielkę zaatakuje złodziej.

"M jak miłość" odcinek 1277 - poniedziałek, 13.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Walka o serce Janka trwa. Justyna jak sobie obiecała tak zrobi i dołoży wszelkich starań, żeby poderwać nowego mundurowego z komisariatu w Grabinie.

Zobacz: M jak miłość. Paulina rozkocha w sobie Marcina!

W 1277 odcinku "M jak miłość" Ula umawia się z Jankiem na obiecaną randkę, ale traci humor, gdy po drodze spotykają Justynę...

Nauczycielka usiądzie przy stoliku w tej samej restauracji co zakochani. W pewnym momencie do Górskiej podbiega złodziej i wyrywa jej torebkę, a policjant zostawia ukochaną i rzuca się w pościg za bandytą!

Przeczytaj: M jak miłość. Magda znów choruje na serce

Bohaterska akcja zakończy się sukcesem, ale Ula będzie wściekła. Justyna zaczyna mieć przewagę i drobnostkami przyciąga do siebie policjanta. Najpierw jakiej tajemnicze odgłosy z ogródka, potem złodziej... Mostowiakówna ma poważne powody do zazdrości!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: