SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek uprowadził Darka?

M jak miłość. Franek uprowadził Darka?

13.02.2017, godz. 21:36
M jak miłość odc. 1213. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), Darek Maj (Marcel Sabat)
M jak miłość odc. 1213. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), Darek Maj (Marcel Sabat) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Zaginięcie Darka (Marcel Sabat) to prawdziwy dramat dla Katarzyny (Grażyna Strachota). W 1277 odcinku "M jak miłość" Majowa zgłosi sprawę na policji, a w panikę wpadnie nawet Natalka (Marcjanna Lelek). Jedynie Franek (Piotr Nerlewski) będzie podejrzanie obojętny zaginięciem rywala. Czy Zarzycki byłby w stanie porwać Darka? Katarzyna oskarży obecnego partnera Mostowiakówny o zniknięcie Darka... Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1277 - poniedziałek, 13.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Katarzyna Maj przyjedzie do Grabiny, żeby zażądać od Natalki konkretnego grafiku spotkań z Hanią (Maja Marczak). Babcia dziewczynki chce brać czynny udział w jej wychowaniu. Darek dopiero co ostrzegał dawną partnerkę przed swoją matką...

Zobacz: M jak miłość. Natalka martwi się o życie Darka

Gdy w 1277 odcinku "M jak miłość" Majowa postawi sprawę jasno, Natalka od razu zadzwoni do Darka i poprosi go, żeby przyjechał i żeby wspólnie ustaliali daty spotkań.

Chłopak jednak nie dotrze na miejsce, a Katarzyna Maj zacznie panikować. Kobieta zadzwoni na policję i złoży zawiadomienie o zaginięciu. O Darka zacznie się martwić nawet Natalka, która do tej pory była całkiem obojętna na jego los. A co na to Franek?

Przeczytaj: M jak miłość. Ula nie chce mieć rodzeństwa

Natalia zacznie się niepokoić, ale Franek wzruszy tylko ramionami - Po prostu facet doszedł do wniosku, że nie będzie wkładał palca między drzwi… I nie gniewaj się, akurat w tej sprawie doskonale go rozumiem! - tak Zarzycki skomentuje całą sprawę.

Tymczasem lokalna policja będzie szukać zaginionego aż do nocy, ale bez rezultatu. Aż w końcu Natalia wyzna Frankowi - Mam złe przeczucia… Bardzo. Boję się, że z Darkiem stało się coś złego! Następnego dnia Katarzyna Maj wróci do Grabiny i… oskarży leśnika o to, że mógł Darka zaatakować!

- Myślałam o tym całą noc… Myślałam o konflikcie mojego syna z Natalką i jej nowym chłopakiem… A może Franek chciał się pozbyć konkurenta? - Katarzyna rzuci poważne oskarżenia. Myślicie, że Franek byłby do tego zdolny?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: