SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kisielowa odkryje sekret Ewy

M jak miłość. Kisielowa odkryje sekret Ewy

10.02.2017, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1277 Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość odcinek 1277 Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) Ewa (Dominika Kluźniak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA/ vod.tvp.pl

Przed Kisielową (Małgorzata Różniatowska) nic się nie ukryje! W 1277 odcinku serialu "M jak miłość" Zośka bardzo dokładnie zacznie przyglądać się Ewie (Dominika Klużniak) i od razu zauważy, że coś się zmieniło.  Mostowiakowa będzie w szoku, gdy w 1277 odcinku "M jak miłość" Kisielowa weżmie ją w objęcia i stiwerdzi, że żona Marka (Kacper Krupski) jest w ciąży!

"M jak miłość" odcinek 1277 - poniedziałek, 13.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Ewa w 1277 odcinku serialu "M jak miłość' przyjdzie do sklepu Kisielowej, by zrobić zakupy. Kisielowa po chwili zauważy odrobinę pozostałości po słodyczach w kącikach ust Mostowiakowej i zetrze je chusteczką. Przyjrzy jej się dokładniej wybiegnie zza lady i podbiegnie do Ewy. Spojrzy się na nią jeszcze raz i powie z entuzjazmem:
- Ewuniu! Ty jesteś w ciąży! -  To będzie szok dla Mostowiakowej w 1277 odcinku serialu "M jak miłość"!

Zobacz: M jak miłość. Ula nie chce mieć rodzeństwa

Oczywiście Ewa w 1277 odcinku serialu "M jak miłość' zaprzeczy domysłom Zośki. Sklepikarka uzna, że oczy ją zdradziły. Ona już wie! Naszym zdaniem Kisielowa mogłaby zostać Grabinowym Sherlockiem Holmesem. Mostowiakowa w 1277 odcinku serialu "M jak miłość" stwierdzi, że lepiej szczerze powiedzieć Zośce o tym, jak wygląda sytuacja, zanim seniorka wszystkim rozpowie:
- Dobrze. Na razie wie tylko Marek. I bardzo bym panią prosiła, żeby tak już zostało - poprosi Ewa.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka martwi się o życie Darka

- Ja nikomu nie powiem. Przysięgam, jak tu stoję - obieca w 1277 odcinku serialu "M jak miłość" Kisielowa. Niedługo później Zośka przyjdzie do Barbary (Teresa Lipowska), która zacznie jej się żalić na zachowanie Ewy. Oj, to będzie wyzwanie dla najsłynniejszej plotkary w Grabinie! Będzie musiała wyjść z domu Mostowiaków, by nie zdradzić sekretu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: