SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Robert wraca do mafijnych interesów

M jak miłość. Robert wraca do mafijnych interesów

03.02.2017, godz. 20:00
M jak miłość odcinek 1276, Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1276, Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto:

Robert (Zbigniew Stryj) to zakłamany bandyta! W 1276 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) uwierzy w jego przemianę, a on za jej plecami wróci do gangsterki. Mężczyzna naśle bandytów na Kacpra (Patryk Pietrzak), który okradł Pawła (Rafał Mroczek), a potem zacznie rozkręcać kolejne, nielegalne interesy. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1276 - wtorek, 7.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1276 odcinku "M jak miłość" Marysia w rozmowie z Pawłem (Rafał Mroczek) wyzna, że chce dać Robertowi drugą szansę, bo wierzy w jego przemianę...

Zobacz: M jak miłość. Marysia wierzy w wielką przemianę Roberta

W tym samym odcinku Bilski zaprosi ukochaną do nowo zakupionego apartamentu i wyjaśni, że wkrótce to może być ich nowy lokal. -Kupiłem to mieszkanie na kredyt. Żyję teraz jak dobry obywatel, a przeszłość, to co było... Zamknięte, zupełnie. - powie zakłamany Robert. - Obiecuję, że nie zrobię niczego, czego nie będziesz chciała. Będę czekał. - powie Bilski, a Marysia obdaruje go pocałunkiem.

Przeczytaj: M jak miłość. Odwieczne rywalki nareszcie się przyjaźnią

To takie naiwne, że Rogowska wierzy w duchową metamorfozę kochanka, który dopiero wyszedł zza krat! W 1276 odcinku "M jak miłość" przekonamy się, że Bilski wciąż prowadzi ciemne interesy. -Znaleźliście tego gówniarza? Dobrze. Słuchaj rozkręcamy wszystko bardzo powoli i ostrożnie. Co jak? Nie tak jak zwykle. Żeby znowu nie było wpadki - wieczorem, gdy Robert będzie już całkiem sam, wykona niepokojący telefon.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: