SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia wierzy w wielką przemianę Roberta

M jak miłość. Marysia wierzy w wielką przemianę Roberta

03.02.2017, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1276 Robert Bilski (Zbigniew Stryj) Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odcinek 1276 Robert Bilski (Zbigniew Stryj) Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) pokaże w 1276 odcinku serialu "M jak miłość", że faktycznie wierzy Bilskiemu (Zbigniew Stryj) w jego wszystkie kłamstwa o dobrej zmianie! Podczas, gdy ona będzie wychwalać jego dobre uczynki, on w 1276 odcinku "M jak miłość" będzie zajęty nasyłaniem zbirów na złodzieja, który okradł Pawła (Rafał Mroczek).

"M jak miłość" odcinek 1276 - wtorek, 7.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Marysia w 1276 odcinku serialu "M jak miłość" wejdzie w konflikt z Arturem (Robert Moskwa) - on nie chce, by Basia miała jakikolwiek kontakt z Bilskim! Oprócz tego spotka się z Pawłem, któremu wyzna, że ufa i wierzy Robertowi we wszystko, co on mówi - czyli w kłamstwa!

Zobacz: M jak miłość. Magda czuje się fatalnie. Przeszczepione serce zaczyna chorować

- Robert wraca dzisiaj do Warszawy, wyjechał w sprawach służbowych, trochę dłużej musiał zostać. I bardzo dobrze. Bardzo dobrze mi to zrobiło, bo mogłam sobie pewne sprawy przemyśleć - powie Marysia Zduńskiemu w 1276 odcinku serialu "M jak miłość".
- Co co postanowiłaś? - zaciekawi się syn.
- Chcę wierzyć w to, że Robert zerwał z przeszłością i uważam, że to wszystko zasługuje na jeszcze jedną szansę - powie Marysia w 1276 odcinku serialu "M jak miłość", ślepo wierząc w kłamstwa Bilskiego - A ty wiesz, że on był mocno zaangażowany w akcję charytatywną?
- Facet pełen sprzeczności... - rzuci z lekkim sarkazmem Paweł.

Przeczytaj: M jak miłość. Odwieczne rywalki nareszcie się przyjaźnią

Później Bilski wróci do Warszawy w 1276 odcinku serialu "M jak miłość" i wręczy Marysi kwiaty. Powie mu, że jest mu bardzo wdzięczna - nie tyle za piękny bukiet, tylko za to, że dzięki Robertowi uwierzyła w siebie i poczuła się doceniona. Spyta się go jednak o firmę, czy aby na pewno jest legalna... Oczywiście przestępca ją okłamie i użyje manipulacji, by ostatecznie ją przekonać. Zabierze ją później do nowo zakupionego mieszkania i zaproponuje jej w 1276 odcinku "M jak miłość" przeprowadzkę, cały czas podkreślając, że nie ma już nic wspólnego z przestępczością... Jaką ostatecznie decyzję podejmie Marysia?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: