SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kacper przeprosi Pawła

M jak miłość. Kacper przeprosi Pawła

03.02.2017, godz. 18:00
M jak miłość odcinek 1276, Kacper (Patryk Pietrzak)
M jak miłość odcinek 1276, Kacper (Patryk Pietrzak) foto:

Kacper (Patryk Pietrzak) poważnie nabroił i sprowadził na Pawła (Rafał Mroczek) śmiertelne niebezpieczeństwo. Chłopak ukradł jego dowód i zaciągną pożyczkę, a teraz ludzie z ciemnego światka grożą Zduńskiemu! W 1276 odcinku "M jak miłość" Bilski o wszystkim się dowie i postanowi nasłać na Kacpra swoich ludzi. Sprany na kwaśne jabłko chłopak zjawi się w firmie Pawła i osobiście go przeprosi. Jak zachowa się Zduński w "M jak miłość"? Julka (Joanna Kuberska) wyleci z pracy przez swojego chłopaka!

"M jak miłość" odcinek 1276 - wtorek, 7.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1276 odcinku "M ja miłość" Paweł dowie się, że to Kacper jest winowajcą wszystkich jego kłopotów. Chłopak sam się do niego zgłosi, żeby przeprosić. Zaraz po tym, jak zaatakują go bandyci nasłani na Bilskiego.

Zobacz: M jak miłość. Magda czuje się fatalnie. Przeszczepione serce zaczyna chorować

-Przez ciebie mam te kłopoty - powie wściekły Paweł.
-Nie wiem, co mi odbiło. Ja panu oddam ten dowód i wszystko obiecuję załatwić tak, żeby pana już nie ciągali - zapewni chłopak.
-Wiesz, że będę musiał zgłosić to na policję. Jeszcze jedno. Czy Julka wiedziała, że mnie okradłeś? - zapyta Zduński i tego samego dnia zwolni sekretarkę.

-Przepraszam. Ja nie wiem jak to się stało. Obiecuję to jakoś naprawić. Czuję się za to odpowiedzialna. W końcu to ja go tu sprowadziłam - Julka zacznie się tłumaczyć.
-Będę musiał się zastanowić jak to wszystko rozwiązać.
-Zwolni mnie pan, prawda? - zapyta dziewczyna, a Paweł tylko pokiwa twierdząco głową. - Przyro mi.

Przeczytaj: M jak miłość. Odwieczne rywalki nareszcie się przyjaźnią

Czy Kacper spłaci całe zadłużenie i uwolni Pawła od kłopotów z bandziorami? Trzeba przyznać, że postąpił odważnie przyznając się do winy - co prawda pod przymusem ludzi Bilskiego - ale to nie wystarczy, żeby wszystko naprawić. Czekamy na kolejne odcinki "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: