SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Julka rzuci Kacpra

M jak miłość. Julka rzuci Kacpra

12.01.2017, godz. 18:00
M jak miłość odcinek 1276, Kacper (Patryk Pietrzak)
M jak miłość odcinek 1276, Kacper (Patryk Pietrzak) foto:

Julka (Joanna Kuberska), która niedawno zaczęła pracę w firmie Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek), sprowadzi na niego olbrzymie kłopoty. Dziewczyna nieświadomie wprowadzi do siedziby działalności swojego narzeczonego - złodzieja! Kacper (Patryk Pietrzak) wykorzysta okazję i ukradnie dowód Pawła, by zaciągnąć pożyczkę w parabanku i narobić mu długów. Chłopak przez kilka dni będzie się świetnie bawić, ale potem czeka go surowa kara. W 1276 odcinku "M jak miłość" Julka rzuci pobitego przez bandytów Kacpra i sama o mały włos nie straci pracy! Sprawdźcie, co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1276 - wtorek, 7.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W premierowych odcinkach "M jak miłość" Julka, która dopiero zaczęła pracę w firmie Zduńskiego, sprowadzi na niego prawdziwe kłopoty. Dziewczynę odwiedzi w biurze jej narzeczony. Cwaniaczek, który nie pracuje i tylko żyje na utrzymaniu partnerki postanowi okraść jej szefa!

Zobacz: Zobacz: M jak miłość. Ula i Janek na romantycznym spotkaniu

Kacper ukradnie dowód Zduńskiego i zaciągnie pożyczkę w parabanku, a potem wynajmie pokój w najdroższym hotelu. Wszystko oczywiście na nazwisko Pawła, który będzie miał poważne kłopoty.

Wkrótce Zduńskiego odwiedzą bandyci i zażądają zwrotu kasy. Na dodatek okaże się, że to nie pierwsza pożyczka, którą ktoś wziął podając się właśnie za niego!

Przeczytaj: M jak miłość. Magda znów choruje na serce

Gdy na jaw wyjdzie fakt, że za wszystkim stoi Kacper, Bilski (Zbigniew Stryj) naśle na niego bandziorów. Chłopak sprany na kwaśne jabłko na próżno będzie szukał pocieszenia u ukochanej. Julka wreszcie przejrzy na oczy i rzuci partnera.

Paweł także będzie musiał poważnie zastanowić nad dalszym losem pracownicy. Będzie chciał ją zwolnić, ale ostatecznie tego nie zrobi wierząc jej, że nie miała pojęciach o niecnych planach swojego narzeczonego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: