SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski nie zerwał z przestępczością!

M jak miłość. Bilski nie zerwał z przestępczością!

16.01.2017, godz. 20:00
M jak miłość odc. 1209. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1209. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Bilski (Zbigniew Stryj) znów kłamie! W premierowych odcinkach "M jak miłość" Robert zapewni Marysię (Małgorzata Pieńkowska), ze zaczął już nowe życie i nie ma nic wspólnego z działalnością przestępczą. To jednak jedno wielkie kłamstwo! Kochanek Rogowskiej wkrótce znów okaże się bandziorem i naśle swoich ludzi na Kacpra (Patryk Pietrzak), który narobi Pawłowi Zduńskiemu (Rafał Mroczek) prawdziwych kłopotów. Co wydarzy się w 1276 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1276 - wtorek, 7.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Marysia w końcu przejrzy na oczy i zorientuje się, że sypia z przestępcą? W 1276 odcinku "M jak miłość" Paweł będzie miał poważne problemy, a Bilski postanowi mu "pomóc"...

Zobacz: M jak miłość. Julka rzuci Kacpra

Narzeczony Julki - Kacper (Patryk Pietrzak) - ukradnie dowód Zduńskiego i zaciągnie pożyczkę w parabanku na jego nazwisko! Paweł będzie miał przez to masę problemów, ale w końcu odkryje, kto jest sprawcą.

Bilski postanowi pomóc rodzinie Marysi i bez jej wiedzy naśle na Kacpra swoich ludzi, którzy go pobiją i będą próbowali przemówić mu do rozsądku.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda znów choruje na serce

Czy Paweł i jego matka dowiedzą się, że za brutalnym pobiciem złodzieja stoi Robert? Jak skończy się ta sytuacja? Rogowska jak najszybciej powinna rzucić bandziora!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: