SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski kupi Marysi mieszkanie

M jak miłość. Bilski kupi Marysi mieszkanie

10.01.2017, godz. 16:00
M jak miłość, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert (Zbigniew Stryj)
M jak miłość, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert (Zbigniew Stryj) foto:

Robert Bilski (Zbigniew Stryj) słono zapłaci za miłość Marysi (Małgorzata Pieńkowska). W 1276 odcinku "M jak miłość" bandyta zaprowadzi ukochaną do mieszkania, które kupił by zamieszkać z nią i jej córeczką Basią (Maja Wudkiewicz). Czy Rogowska zgodzi się zamieszkać w nowym apartamencie, który oferuje jej kochanek? Artur (Robert Moskwa) z pewnością będzie próbował wybić jej to z głowy.

"M jak miłość" odcinek 1276 - wtorek, 7.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Robert wyszedł z więzienia i teraz próbuje ponownie wkupić się w łaski Marysi Rogowskiej. Była już romantyczna noc i namiętne uniesienia. Teraz czas na konkrety.

Zobacz: M jak miłość. Andrzejek ma żonę!

W 1276 odcinku "M jak miłość" Bilski zaprosi Marysię do nowo zakupionego mieszkania w Warszawie. Zacznie ją przekonywać, że zainwestował w nieruchomość, bo chce zacząć nowe życie u jej boku. Czy Marysia zgodzi się zamieszkać z przestępcą?

Rogowska będzie naprawdę naiwna jeśli przyjmie propozycję Roberta. Kobieta nie odmówi stanowczo, ale też nie zgodzi się od razu na przeprowadzkę. Ciekawe, czy zorientuje się, że Bilski znów ją okłamuje i rozkręca czarne interesy za jej plecami?

Przeczytaj: M jak miłość. Bójka Tomka i Jacka na imieninach Agnieszki

Tymczasem Artur Rogowski wciąż będzie walczyć o to, by Marysia przejrzała na oczy. Mężczyzna nastawi całą rodzinę przeciwko Bilskiemu i nawet Ala (Olga Frycz) stanie po stronie lekarza, który chce ratować Marysię z rąk zbira. Czy wspólnymi siłami uda im się zniszczyć narastającą między Marysią i Bilskim miłość?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: