SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur zgubi dowody na przestępczą działalność Bilskiego

M jak miłość. Artur zgubi dowody na przestępczą działalność Bilskiego

12.01.2017, godz. 13:00
M jak miłość odcinek 1243, Artur (Robert Moskwa)
M jak miłość odcinek 1243, Artur (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Artur (Robert Moskwa) w 1276 odcinku serialu "M jak miłość" nie popisze się przebiegłością! Pokłóci się z Marią (Małgorzata Pieńkowska) podczas pracy w przychodni i postanowi zanieść pendrive z dowodami na winę Bilskiego (Zbigniew Stryj) na policję. Przez zbieg okoliczności i zwykłe roztrzepanie, w 1276 odcinku serialu "M jak miłość" Artur zgubi jedyny dowód na winę Roberta!

"M jak miłość" odcinek 1276 - wtorek, 7.02.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W 1276 odcinku serialu "M jak miłość" Robert oznajmi Marysi, że planuje powrót do stolicy. Chociaż kobieta jeszcze się waha, czy to aby na pewno dobry pomysł, to powoli Bilski zaczyna ponownie ją przekonywać, kłamać i w końcu zapewne zmanipuluje ją do tego, by na nowo mu zaufała! Artur, jakby przeczuwając zbliżające się zagrożenie, zacznie robić kąśliwe uwagi w kierunku Marysi - nie pozwoli, aby przestępca miał kontakt z Basią (Maja Wudkiewicz).

Zobacz: M jak miłość. Marek nie chce kolejnego dziecka

Artur nie jest głupi i wie, że tylko jego zdanie niewiele zdziała w tej, powoli beznadziejnej, sytuacji. Z tego też powodu zaalarmuje w 1276 odcinku serialu "M jak miłość" pozostałych członków rodziny. Przedstawi delikatny zarys sytuacji i Ala (Olga Frycz) w niedługim czasie przedstawi swoje stanowisko w tej sprawie. Tak samo jak Artur nie uważa, aby dobrym pomysłem było trzymanie jego córki przy kim takim, jak Robert!

Podzieli się z mężem swoimi obawami w 1276 odcinku serialu "M jak miłość". Paweł (Rafał Mroczek) będzie więc postawiony pomiędzy młotem, a kowadłem. Z jednej strony matka, z drugiej żona... A Artur po dużej kłótni z Marysią w 1276 odcinku serialu "M jak miłość" postanowi pojechać z pendrivem zawierającym dowody przestępstw Artura na policję. Budzyński (Krystian Wieczorek) będzie przeciwny takiemu działaniu...

Przeczytaj: M jak miłość. Paulina nową dziewczyną Marcina

Niestety, fatalnie się złoży, że Artur w ostatniej chwili będzie musiał pojechać na Deszczową. Strasznie poruszony wszystkimi wydarzeniami w 1276 odcinku serialu "M jak miłość" popełni błąd, którego zapewne długo będzie żałował! Schowa pendrive do marynarki, którą zgubi w 1276 odcinku serialu "M jak miłość" pod budynkiem policji...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: