SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta zwolniona z kancelarii męża

M jak miłość. Marta zwolniona z kancelarii męża

31.01.2017, godz. 23:12
M jak miłość odcinek 1242. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1242. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marta (Dominika Ostałowska) wyjechała za granicę, a Monika (Anna Wendzikowska) namówi Andrzeja (Krystian Wieczorek), by wyrzucił żonę z pracy! W 1275 odcinku "M jak miłość" Budzyński zgodzi się zlikwidować etat Marty i zatrudni na jej miejsce nowego prawnika. Czy jego małżeństwo w ogóle ma szansę by przetrwać? Z tym może być różnie...

"M jak miłość" odcinek 1275 - poniedziałek, 6.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Postać Marty Budzyńskiej powoli wycofywana jest z serialu "M jak miłość". I choć producenci zapewniają, że ekranowa prawniczka niedługo wróci, to jej losy świadczą o odwrotnej sytuacji.

Zobacz: M jak miłość. Paulina rozkocha w sobie Marcina!

Marta zosawiła Andrzeja i wyjechała z córką za granicę. Prawniczka zaczęła nowe życie z dala od męża, a w rozmowie z siostrą zdradziła, że poznała fajnego mężczyznę i nie zamierza wracać do Polski. To nie wróży najlepiej małżeństwu Budzyńskich i z pewnością nie świadczy o szybkim powrocie Dominiki Ostałowskiej do "M jak miłość.

W 1275 odcinku "M jak miłość" Monika doleje oliwy do ognia i poprosi Andrzeja, by nie blokował etatu swojej żony i zatrudnił nowego prawnika, którzy pomoże zająć się sprawami kancelarii.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda znów choruje na serce

Budzyński przyzna Ochmanowej rację i zatrudni nowego prawnika, zwalniając tym samym swoją żonę z funkcji wspólnika. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"? Możliwe nawet, że Marta już nigdy nie wróci! Niedawno pojawiły się plotki, że Dominika Ostałowska zostawia serial TVP2 by zacząć pracę w "Na Wspólnej" w TVN.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: