SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin pogodzi się z ojcem i wróci do pracy w jego firmie

M jak miłość. Marcin pogodzi się z ojcem i wróci do pracy w jego firmie

31.01.2017, godz. 22:12
M jak miłość odc. 1108. Marcin (Mikołaj Roznerski), Grzegorz (Wojciech Majchrzak)
M jak miłość odc. 1108. Marcin (Mikołaj Roznerski), Grzegorz (Wojciech Majchrzak) foto:

Marcin (Mikołaj Roznerski) prowadził z ojcem rodzinny biznes, ale gdy dowiedział się o zdradzie Grzegorza (Wojciech Majchrzak) zerwał z nim kontakt i staną po stronie matki (Małgorzata Pieczyńska). W 1275 odcinku "M jak miłość" panowie na szczęście dojdą do porozumienia. Chodakowscy znów będą pracować razem i dzięki temu Marcin stanie na nogi. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"? Sprawdźcie koniecznie!

"M jak miłość" odcinek 1275 - poniedziałek, 6.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Po śmierci Naomi (Mayu Gralińska-Sakai) i rozstaniu z Izą (Adriana Kalska), Marcin w końcu stanie na nogi! W 1275 odcinku "M jak miłość" Grzegorz wyciągnie do syna pomocną dłoń i zaproponuje mu, by wrócili do starego układu.

Zobacz: M jak miłość. Paulina rozkocha w sobie Marcina!

Chodakowski, który początkowo nie mógł wybaczyć ojcu zdrady, teraz się z nim pogodzi i przyjmie propozycję pracy. Wojciech będzie szczęśliwy wiedząc, że to dzięki niemu Marcin wróci do normalnego życia.

Wygląda na to, że w premierowych odcinkach "M jak miłość" rodzina Chodakowskich znów będzie mogła na sobie polegać. Wyjątkiem jest Olek (Maurycy Popiel), który od wielu miesięcy przebywa za granicą i nie spieszy mu się z powrotem do Polski.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda znów choruje na serce

O tym, że u Marcina jest już lepiej, świadczyć będzie także fakt, że młody ojciec zacznie flirtować z nowo poznaną kobietą. Kim będzie tajemnicza Paulina (Julita Fabiszewska)? Iza już chyba nie ma co liczyć na wybaczenie!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: