SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Skandal na ślubie Marzenki i Andrzejka

M jak miłość. Skandal na ślubie Marzenki i Andrzejka

24.01.2017, godz. 21:06
M jak miłość odcinek 1274, Andrzejek (Tomasz Oświeciński), MArzenka (Olga Szomańska)
M jak miłość odcinek 1274, Andrzejek (Tomasz Oświeciński), MArzenka (Olga Szomańska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Skandal na ślubie Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński)! W 1274 odcinku "M jak miłość" tuż przed ceremonią w Grabinie zjawi się Ela (Anna Sarna). Dziewczyna okaże się żoną siłacza! Marzenka nie wybaczy ukochanemu, że oszukał ją w tak ważnej kwestii i ucieknie sprzed ołtarza odwołując ślub! Z resztą Andrzejek nie mógłby jej poślubić, bo oficjalnie wciąż jest mężem byłej partnerki. Co za zamieszanie! Sprawdźcie, co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1274 - wtorek, 31.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1274 odcinku "M jak miłość" Andrzejek wyzna Marcinowi (Mikołaj Roznerski) - który zgodził się zostać jego świadkiem - że już kiedyś był żonaty z pewną Elą... Chodakowski będzie w szoku i poleci kumplowi, by powiedział o wszystkim przyszłej żonie.

Zobacz: M jak miłość. Andrzejek ma żonę!

To nie będzie jednak takie proste. Ula (Iga Krefft) nie pozwoli zakochanym na spotkanie, żeby nie sprowadzić na nich przesądnego pecha tuż przed ceremonią. Gdy Lisiecki w końcu dostanie się do pokoju Marzenki nie będzie umiał wydusić z siebie ani słowa.

Siłacz postanowi więc iść na żywioł i spotka się z ukochaną przed ołtarzem. Ślub jednak nie dojdzie do skutku, bo w kościele zjawi się wspomniana Ela! Była żona - a właściwie obecna żona Lisieckiego - wyzna, że oficjalnie ich małżeństwo nadal trwa, bo prawnik nie doprowadził rozwodu do końca!

Przeczytaj: M jak miłość. Olek zemści się za romans Magdy z Budzyńskim

Marzenka będzie zażenowana, zawiedziona, wściekła i smutna jednocześnie. W 1274 odcinku "M jak miłość" niedoszła panna młoda wybiegnie z kościoła, a potem wyceluje ślubnym tortem prosto w twarz Andrzejka! Spakuje też jego rzeczy i wyrzuci z siedliska... To koniec ich związku! A Marcin uprzedzał, żeby lepiej poinformować Marzenkę o wszystkim...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: